ایستگاه رادیویی در شهرستان مشگین‌شهر ایجاد شود

ایستگاه رادیویی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشگین‌شهر گفت: با توجه به گستره‌ اخبار در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی در سطح شهرستان و اطلاع‌رسانی آن به مردم ایجاد ایستگاه رادیویی در مشگین‌شهر ضرورت دارد.

به گزارش خبرگزاری تسینم از مشگین‌شهر، محمد رستمی صبح امروز در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی در مشگین‌شهر اظهار داشت: با توجه به نیاز شهرستان به یک رسانه عمومی در صدد ایجاد ایستگاه رادیو در شهرستان هستیم که این امر به لحاظ گستره اخبار در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و قابلیت‌های سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف منطقه بسیار ضرورت دارد.

وی با اشاره به فرهنگ غنی و آداب و رسوم کهن مردم مشگین‌شهر و اهمیت اطلاع‌رسانی این فرهنگ به نسل امروز تصریح کرد: در راستای تحت پوشش قرار دادن تمام شهروندان و حتی روستاهای دور دست پیگیر اخذ مجوز و امتیاز ایجاد ایستگاه رادیویی در سطح شهرستان هستیم و امیدواریم با مساعدت مسئولان مربوطه در سطح استان به زودی شاهد راه اندازی ایستگاه رادیویی در این منطقه باشیم و از این طریق علاوه بر اطلاع‌رسانی خبری در احیای آداب و رسوم ارزشمند این منطقه نیز بکوشیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به اهمیت اقتصاد مقاومتی و تاکید مقام معظم رهبری بر تحقق اقتصاد مقاومتی افزود: نیاز است در این راستا نهادهای فرهنگی با تبلیغ ، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی زمینه عمل  به شعار سال و تحقق اهداف ان را فراهم نموده و در این راستا تمام ابزار و امکانات موجود را بکارگیرند.

رستمی با اشاره به مصوبات جلسه اقتصاد مقاومتی در شهرستان و کاربردی نمودن بندهای مربوط به آن بیان کرد:  تکیه بر اقتصاد دانش‌بنیان، راه‌اندازی صنایع تبدیلی، مشاغل خانگی ، توانمند سازی و آگاهی بخشی به شهروندان، تبدیل تفکر و اندیشه به اقتصاد، تغییرو اصلاح الگوی مصرف، کنترل هزینه‌ها ، فرهنگ سازی ، تبلیغ و ترویج در سطح شهرستان از جمله موارد مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی است که باید در تمام طرح‌ها و برنامه‌ها لحاظ شوند.

وی اهمیت آموزش پایه‌ را بسیار مهم دانست و گفت: فرهنگ سازی آموزش پایه‌ای و ایجاد ذائقه جدید توسط نهادهای آموزشی و فرهنگی از جمله آموزش و پرورش و مهدهای کودک مدنظر قرارگرفته و دستگاه‌های تاثیرگذار از جمله صداو سیمای استان با پوشش فراگیر منطقه‌ای و آگاه بخشی به عموم مردم با کارهای زیربنایی از جمله ایستگاه رادیویی در شهرستان اقدام جدی بعمل آورند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایستگاه رادیویی در شهرستان مشگین‌شهر ایجاد شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X