1518 طرح كشاورزي در جنوب كرمان افتتاح مي شود

به گزارش ايرنا سيد يعقوب موسوي روز يكشنبه در جمع خبرنگاران افزود: براي اجراي اين طرح ها يكهزار و 186 ميليارد ريال اعتبار هزينه شده است.
وي خاطرنشان كرد: بهره برداري از اين طرح ها زمنيه اشتغالزايي دو هزار و 909 نفر را به صورت مستقيم و غير مستقيم فراهم مي كند.
وي گفت: از اين تعداد 26 طرح در بخش توليدات گياهي است كه با اعتبار 144 ميليارد ريال اعتبار زمينه اشتغال 540 نفر را فراهم كرده است.
رئيس سازمان جهاد كشاورزي جنوب كرمان افزود: همچنين در حوزه صنايع تبديلي پنج طرح با اعتبار 46 ميليارد ريال افتتاح مي شود كه اين طرح ها نيز زمينه اشتغال 30 نفر را فراهم كرده است.
وي گفت: تعداد طرح هاي آماده افتتاح حوزه آب و خاك نيز يكهزار و 484 طرح است و اعتبار هزينه شده براي اين طرح ها 844 ميليارد ريال مي باشد.
موسوي اشتغالزايي طرح هاي حوزه آب و خاك را دو هزار و 194 نفر اعلام كرد و گفت: در بخش شيلات نيز يك طرح با اعتبار 19 ميليارد ريال آماده افتتاح است كه براي 20 نفر اشتغال ايجاد مي‎كند.
وي بيان كرد: در بخش دام و طيور نيز دو طرح با اعتبار 132 ميليارد ريال افتتاح مي شود كه زمينه اشتغال 125 نفر را ايجاد كرده است.
سازمان جهاد كشاورزي جنوب كرمان هفت شهرستان را زير پوشش دارد و سالانه در اين منطقه بيش از چهار و نيم ميليون تن انواع محصولات كشاورزي توليد مي شود.
7450/3028

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «1518 طرح كشاورزي در جنوب كرمان افتتاح مي شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X