تخریب یک جریان سیاسی با پمپاژ ناامیدی ضربه به نظام است

رمضانعلی شجاعی کیاسری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: امید و اعتماد، مولفه هایی هستند که جامعه بدان ها نیاز دارد و این امر به وسیله رسانه هایی که افکار عمومی را در دست دارند؛ محقق می شود.
وی با بیان اینکه گاهی شاهد تلاش برخی افراد برای پمپاژ ناامیدی و یاس در جامعه هستیم، گفت: آنان از این امر غافل هستند که خسارت اصلی به رقیب سیاسی و جناحی وارد نمی شود و در واقع به کل نظام بر می گردد.
این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: هر نوع تخریب، فضاسازی و نا امید کردن مردم در واقع صدمه زدن به نظام تلقی می شود.
وی ادامه داد: هرچند دوام جامعه نیازمند نقد و نقادی است اما این امر بایستی به صورت زشت و زیبا و توامان با یکدیگر صورت گیرد.
شجاعی کیاسری اظهار داشت: این امر بدان معناست که باید در نقادی، زیبایی های کار را هم دید و عزت و خودباوری مردم را نگه داشت.
وی گفت: اگر هم قرار است در نقد مشکلاتی بیان شود، باید راهکارهای برطرف ساختن آن ایرادها نیز بیان شود.
فراهنگ**9187**1027

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تخریب یک جریان سیاسی با پمپاژ ناامیدی ضربه به نظام است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات