دبیرخانه جشنواره ملی مطبوعات در خراسان جنوبی ایجاد شود

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محبی صبح دوشنبه در اختتامیه جشنواره مطبوعات و خبرگزاری ها و تجلیل از روابط عمومی های استان خراسان جنوبی اظهار کرد: مفاخر و داشته های فرهنگی ضمن  فرهنگ سازی الگوی بسیار مناسبی برای نسل جدید باشد.

وی با بیان اینکه امروز با تکریم و اعتماد به نفس داشته های ملی و فرهنگی را تقویت می کنیم، افزود: با حمایت از رسانه ها به عنوان سربازان گمنام عرصه جنگ پروژه های ضد فرهنگی دشمن را جلوگیری کنیم.

وی با اشاره به اینکه روزنامه نگاری مدیون زحمات و نوآوری های پروفسور معتمدنژاد است، گفت: ظرفيت استان می طلبد دبیرخانه دایمی در جهت انسجام بخشی به این امر مهم را داشته باشیم.

محبی با بیان اینکه بایستی به شایستگی ها و ظرفیت های بسیار بالای استان توجه ویژه شود، بیان کرد: جشنواره مطبوعات هر ساله به افتخار پروفسور معتمدنژاد در استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مسئولان کشوری مطبوعات استان را باید دریابند، اظهار داشت: در حال حاضر استان خراسان جنوبی سه روزنامه محلی و فعال دارد.

وی خواستار رفت و آمد هرچه بیشتر اساتید مجرب کشوری  در حوزه ارتباطات و رسانه به استان شد و افزود: باید به معیشت قشر زحمتکش مطبوعات به ویژه خبرنگاران توجه ویژه شود.

وی با بیان اینکه یکی از آسیب های جدی که حوزه فرهنگ و هنر را تهدید می کند گرفتار شدن در روز مرگی است، گفت: برای خارج شدن از این روزمرگی نیازمند شناخت استعدادهای موجود در حوزه فرهنگ و هنر در قالب ترسیم سند چشم انداز بودیم.

وی از رونمایی سند چشم انداز فرهنگ و هنر استان امروز همزمان با جشنواره مطبوعات خبرگزاری های استان خبر داد و بیان داشت: این سند نقشه راهی است برای چهار سال آینده استان است.

زنده یاد پرفسور کاظم معتمدنژاد پدر علوم ارتباطات نوین ایران متولد شهر مود در استان خراسان جنوبی است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دبیرخانه جشنواره ملی مطبوعات در خراسان جنوبی ایجاد شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X