توسعه استان کرمانشاه در سایه وفاق فکری و عملی میسر می شود

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف شاه حسینی پیش از ظهر امروز دوشنبه در مراسم معارفه مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه، اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه ها برای توسعه استان توسعه گردشگری است.

وی خاطر نشان کرد: کرمانشاه، بهشت باستان شناسی و اسطوره شناسی است و آسمانی مملو از شخصیت های تاثیر گذار در طول تاریخ بشریت دارد.

شاه حسینی پیشینه تاریخی و فرهنگی استان را بسیار غنی دانست و افزود: کرمانشاه علاوه بر دیرینگی تاریخی و فرهنگی از شخصیت بسیار برجسته و تاثیرگذاری برخوردار بوده است.

وی با اشاره به وضعیت استان کرمانشاه علی رغم این ظرفیت و استعدادها، گفت: معتقدم ما نه تنها در حوزه فرهنگ، بلکه در حوزه اقتصادی هم نگاه فرهنگی داریم و در نگاه فرهنگی است که می توانیم در همه حوزه ها به سمت توسعه برویم.

معاون سیاسی استانداری کرمانشاه افزود: این نظام اندیشه ای ما است که نوع برخورد ما را با مسائل و مشکلات و ... تعیین می کند.

شاه حسینی تاکید کرد: ما باید نگاهمان به مسائل فرای کاسبکاری ها و منفعت طلبان باشد و این نیازمند داشتن وفاق فکری و عملی در استان است.

وی افزود: ما در مقوله اقتصاد مقاومتی و سایر بخش ها نیز نیازمند عزم و وفاق در این زمینه با گام های بلند و ایده های خوب هستیم.

شاه حسینی تصریح کرد: گام های خوب از دل هیجانات و احساسات در نمی آید و وفاق و همبستگی جامعه ای را به پختگی می رساند و اگر جز این باشد مغفول مانده و از توسعه باز می ماند.

معاون سیاسی استانداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم کرمانشاه را در سایه وفاق و هم بستگی به جایگاه والایی برسانیم، افزود: زیستن با دیگری در استان ما که به هندوستان ایران معروف است، سابقه دیرینه دارد و ما این زندگی با دیگری را چه در عرصه فکری، چه اندیشه ای و چه سیاسی دنبال می کنیم تا به موفقیت برسیم.

شاه حسینی با بیان اینکه اگر بتوانیم روح امید را در پیکره همکاری بدمانیم قطعا کاری بزرگ کرده ایم، گفت: اصرار افراد بر نشان دادن ناتوانی و کتمان توانایی قطعا عمل بدی است.

وی اظهار داشت: شیرازه فرهنگ ما بر محبت و دانایی است و از دل همین فرهنگ دولت کاری را به سرانجام رسانده و خیلی ها اصرار دارند که این را آلوده کنند که دیده نشود.

شاه حسینی ابراز امیدواری کرد که بتوانیم از مسائل حاشیه ای و جزئی پرهیز کنیم و این مستلزم وفاق، همگرایی و عزم عمومی و بسیج را در عین تعدد سلایق و نظرات است.

معاون سیاسی استانداری تاکید کرد: کرمانشاه به عنوان بهشتی هنوز هم در ذهن ایرانیان و مردمان ماندگار است و باید آن را به جایگاه والایی برسانیم.

شاه حسینی در پایان از رشنو سرپرست سابق میراث فرهنگی استان قدردانی و برای مدیر کل جدید آرزوی توفیق کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توسعه استان کرمانشاه در سایه وفاق فکری و عملی میسر می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X