رئيس اتحاديه جهاني كشتي: نماينده ايراني اين نهاد، سرمايه جنبش المپيك است

«نناد لالوويچ» در نامه اي به «رسول خادم» رئيس فدراسيون كشتي از حمايت اين اتحاديه در توسعه مديريت زنان در ورزش ايران به عنوان بخشي از جنبش المپيك ياد كرد و گفت: نماينده ايران در كميسيون ورزش و زنان اتحاديه جهاني كشتي، سرمايه بزرگي براي جنبش المپيك در ايران است.
«فرناز پناهي زاده» مسئول دپارتمان بين المللي فدراسيون كشتي و نماينده ايران در كميسيون ورزش و زنان اتحاديه جهاني كشتي است.
او عضو اين كميسيون است و اسفند ماه سال گذشته به عنوان نماينده ايران و اتحاديه جهاني كشتي در نشست كميته بين المللي المپيك و مديريت ورزش در شهر «لوزان» سوئيس شركت كرد.
به گزارش روز يكشنبه پايگاه اطلاع رساني فدراسيون كشتي، «نناد لالوويچ» رئيس اتحاديه جهاني كشتي در نامه خود به حضور «فرناز پناهي زاده» عضو كميسيون ورزش و زنان اين اتحاديه در جلسه كميته بين المللي المپيك و مديريت ورزش اشاره كرد و نوشت: اتحاديه جهاني كشتي براي حمايت از وي در توسعه مديريت زنان در ورزش، هر كاري كه بتواند انجام مي دهد.
وي در نامه خود به رئيس فدراسيون كشتي نوشت: خوشحال هستيم با كميته ملي المپيك ايران، فدراسيون كشتي و «فرناز پناهي زاده» به عنوان يك بخش كليدي از ساختار مديريتي در فراهم كردن فرصت ها براي رشد مديريت زنان در ورزش جهان همكاري داشته باشيم.
لالوويچ افزود: در نشست كميته بين المللي المپيك و مديريت ورزش شماري از رئيسان فدراسيون هاي بين المللي حضور داشتند و پناهي زاده با شركت در كارگاه هايي كه براي رشد مهارت هاي مديريتي او در نظر گرفته شده بود، به عنوان نماينده رشته كشتي، بسيار عالي نشان داد و اين تجربه و اطلاعات براي مديريت ورزشي او حياتي خواهد بود.
رئيس اتحاديه جهاني كشتي در اين نامه نوشت: فعاليت هاي بعدي مديريتي پناهي زاده را دنبال مي كنم.
ورزشي**1067**1545

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئيس اتحاديه جهاني كشتي: نماينده ايراني اين نهاد، سرمايه جنبش المپيك است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X