30 تخت جدید به اورژانس بیمارستان ولیعصر (عج) بیرجند افزوده می شود

هادی دهقانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در اجرای طرح توسعه فضای اورژانس بیمارستان با 500 مترمربع افزایش به یک هزار و 600 مترمربع توسعه پیدا می کند.
وی با اشاره به این که طرح توسعه و بهسازی ساختمان اورژانس جمعه هفته گذشته آغاز شد، گفت: خدمات سرپایی اورژانس به مدت چهار ماه در کلینیک تخصصی بیمارستان ولی عصر (ع) و نیز بیمارستان امام رضا (ع) ارائه می شود.
همچنین رئیس بیمارستان ولی عصر (ع) بیرجند از توسعه بخش زایشگاه بیمارستان خبر داد و گفت: این پروژه در حال حاضر حدود 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وجیه الله رئیسی توسعه فضای « NICU » بیمارستان را یکی دیگر از پروژه های در دست اجرا ذکر کرد و افزود: با اجرای این طرح فضای این بخش به 145 متر مربع می رسد.
وی به پروژه در حال ساخت کلینیک ویژه بیمارستان ولی عصر(ع) با 30درصد پیشرفت فیزیکی اشاره کرد و افزود: این پروژه به مساحت هزار و 680 متر مربع در حال احداث است .
7557

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «30 تخت جدید به اورژانس بیمارستان ولیعصر (عج) بیرجند افزوده می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X