طرح همیاران پلیس با جدیت از سوی نیروی انتظامی دنبال می شود

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عبدالرضا ناظری ظهر یکشنبه در همایش آموزش و توجیهی راهنمایی و رانندگی شرق استان تهران در سالن کوثر نیروی انتظامی اظهار داشت: ارتقای فرهنگ ترافیکی از جمله اولویت هایی است که از سوی پلیس با جدیت دنبال می شود.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود: باید از همه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود برای ارتقای فرهنگ ترافیکی در جامعه استفاده کرد و اهمیت آموزش در این موضوع را نباید از نظر دور داشت.

وی ادامه داد: یکی از طرح هایی که می تواند در ارتقای فرهنگ ترافیکی بسیار موثر باشد، طرح همیاران پلیس بوده که با جدیت از سوی نیروی انتظامی اجرایی و عملیاتی شده است.

سرهنگ ناظری، سازماندهی موثر را در طرح همیاران پلیس بسیار مهم دانست و اضافه کرد: برنامه ریزی موثر و دقیق در کنار فعالیت های مستمر می تواند موفقیت در طرح همیاران پلیس را به ارمغان آورد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران تأکید کرد: ظرفیت رسانه ها نیز در ارتقای فرهنگ ترافیکی و کاهش تصادفات درون شهری و برون شهری بسیار موثر است و باید از این پتانسیل نیز به خوبی بهره گرفت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طرح همیاران پلیس با جدیت از سوی نیروی انتظامی دنبال می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات