مخالفت شورای شهر تهران با واگذاری مجموعه شهر آفتاب و فروشگاه شهروند

به گزارش ایرنا، رضا تقی پور روز یکشنبه پس از پایان جلسه غیرعلنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران انتشار این نوع اخبار را شایعه عنوان کرد و گفت: شورای اسلامی شهر تهران معتقد است که فروشگاه شهروند تنها یک فعالیت اقتصادی نیست بلکه خدمات اجتماعی به شهروندان ارائه می کند و شهروندان به فروشگاه های شهروند اعتماد دارند.
وی در خصوص خبر واگذاری شهر آفتاب نیز تاکید کرد: مالکیت شهر آفتاب با شهرداری تهران است و هر نوع واگذاری باید با موافقت شورای اسلامی شهر تهران انجام شود و در حال حاضر هیچ طرحی مبنی بر واگذاری این دو مجموعه در شورای شهر تصویب نشده است.
تقی پور با بیان اینکه با توسعه این مجموعه ها موافق هستیم، افزود: اگر قوانین و مقررات کافی باشد و بخش خصوصی مورد اعتماد وجود داشته باشد برای توسعه این مجموعه ها از خصوصی سازی استقبال می کنیم.
ادامه دارد....
تهرام/7244/7245//1348

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مخالفت شورای شهر تهران با واگذاری مجموعه شهر آفتاب و فروشگاه شهروند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X