انتخاب كارشناس آزمايشگاه دانشكده علوم پزشكي مراغه به عنوان برتركشوري

به گزارش روز يكشنبه روابط عمومي دانشكده علوم پزشكي مراغه، در اين آيين كه در تالار ابن سيناي دانشگاه تهران با حضور وزير بهداشت٬ درمان و آموزشي پزشكي برگزار شد٬ هشت نفر از كارشناسان برتر كشوري در حوزه آزمايشگاه معرفي و مورد تجليل قرار گرفتند كه يونس پروين از دانشكده علوم پزشكي مراغه نيز يكي از اين منتخبان بود.
كارشناسان برتر كشوري با راي و نظر هيأت داوران و با توجه به فعاليت هاي آموزشي٬ پژوهشي٬ تحقيقاتي و درماني و فعاليت هاي فوق برنامه اي انتخاب شده اند.
مجوز فعاليت دانشكده پرستاري و مامايي مراغه در سال 1369 از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي اخذ و در سال 1391 با ادغام شبكه بهداشت و درمان و دانشكده پرستاري و مامايي به عنوان دانشكده علوم پزشكي و خدمات درماني تغيير يافت.
اين دانشكده در سال 1393 از دانشگاه علوم پزشكي تبريز جدا شد و هم اكنون به صورت مستقل زير نظر وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشكي فعاليت مي كند.
دانشكده فوق به عنوان يكي از مراكز مهم آموزشي اين شهرستان در زميني به مساحت 85 هكتار و با زيربناي هشت هزار و 500 متر مربع احداث شده است.
3034/8023/6183

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتخاب كارشناس آزمايشگاه دانشكده علوم پزشكي مراغه به عنوان برتركشوري» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X