راه اندازي هشت باجه پست خارجه در خراسان رضوي

محمد شفيعي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا هدف از راه اندازي باجه هاي پست خارجه و نيابت گمرگي را افزايش سطح دسترسي مردم به انواع خدمات پستي از جمله ارسال و يا دريافت مرسولات خارجي اعلام كرد.
وي افزود: باجه هاي پست خارجه در شهرهاي نيشابور، تربت جام و تربت حيدريه و همچنين در پنج ناحيه و دفتر پستي مشهد فعال شده اند.
مديركل پست خراسان رضوي ادامه داد: باجه پست خارجه و نيابت گمركي نيشابور ديروز با حضور استاندار خراسان رضوي افتتاح شد و ساير باجه ها نيز تا پايان ارديبهشت جاري مورد بهره برداري قرار مي گيرند.
وي گفت: باجه پست خارجه و نيابت گمركي در نواحي پستي 3 و 4، 8 و 9 مشهد و دفتر پست سجاد مشهد راه اندازي مي شوند.
شفيعي افزود: پيش از اين فقط دو باجه پست خارجه در شهر مشهد و يك باجه پست خارجه در سبزوار داير بود.
وي ادامه داد: از اين پس بسته هاي خارجي با حضور نماينده گمرك در پست ارزيابي و سپس به منازل مشتريان ارسال مي شوند كه اين اقدام با هدف ارتقا خدمات رساني و پيشگيري از اتلاف وقت صورت مي گيرد.
مديركل پست خراسان رضوي گفت: پيش از اين مشتري به اداره پست دعوت مي شد و با حضور وي بسته پستي باز و مورد ارزيابي قرار مي گرفت و سپس تحويل مشتري مي شد.
سرانه مرسولات پستي در استان شش ميليون نفري خراسان رضوي حدود 10 مرسوله است.
3027/1858

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راه اندازي هشت باجه پست خارجه در خراسان رضوي» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X