تكميل طرح هاي نيمه تمام در اولويت پيگيري

احمد بيگدلي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اجراي فاز دوم بيمارستان اميرالمومنين(ع) قيدار و افزايش شمار تخت هاي آن از 90 به 240 تخت از نيازهاي ضروري شهرستان خدابنده است كه نسبت به پيگيري آن بايد همت مضاعفي شود.
وي ادامه داد: تسريع در اجرا و تكميل پروژه راه ارتباطي سلطانيه - كبودرآهنگ كه تاثير بسزايي مي تواند در توسعه خدابنده داشته باشد از طرح هاي اولويت دار براي اين شهرستان در زمان حاضر است.
بيگدلي جذب و حمايت واقعي از سرمايه گذاران براي ايجاد صنايع تبديلي مرتبط با بخش كشاورزي و اشتغالزايي را از نيازهاي اساسي شهرستان خدابنده در زمان حاضر برشمرد و افزود: چالش عمده اجتماعي كه در زمان حاضر كشور با آن روبروست بيكاري است كه متاسفانه اين معضل به مناطق روستايي نيز سرايت كرده است و بايد براي رونق توليد و اشتغال زايي در كشور از تمام ظرفيت ها بهره بگيريم.
وي به ضرورت تكيه بر خرد جمعي در تصميم گيري ها اشاره و خاطرنشان كرد: در شرايط حاضر همسويي و همگرايي با دولت براي تحقق توسعه همه جانبه كشور مي تواند روند حل مسائل و مشكلات به ويژه در حوزه اقتصادي و بهداشت و سلامت را تسريع كند.
منتخب مردم شهرستان خدابنده در مجلس دهم شوراي اسلامي گفت: مسائل ناشي از وقفي بودن محدوده شهر قيدار نيز از اولويت هاي ضروري پيگيري در زمان حاضر است.
بيگدلي بر ضرورت بهره گيري از ظرفيت نخبگان منطقه در زمينه هاي علمي و اقتصادي و توليدي تاكيد كرد و افزود: بالاترين سرمايه هر منطقه براي تحقق توسعه، نيروي انساني است كه منطقه خدابنده از حيث داشتن نيروي انساني ماهر و متخصص بسيار غني است و بايد از وجود و حضور آنان در منطقه به نحو احسن بهره گرفته شود.
وي بر تحقق توسعه روستايي در منطقه خدابنده تاكيد كرد و افزود: در صورت توجه و حل مسائل روستاها، شاهد ماندگاري جمعيت در آن ها و كاهش معضلات ناشي از مهاجرت روستاييان به شهرها خواهيم شد.
7312/6085

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تكميل طرح هاي نيمه تمام در اولويت پيگيري» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X