دستگاهی که آرزوهای کودکانه را برآورده می‌کند

به گزارش خبرنگار مهر، «ساندویچ‌ساز مودم اسبی‌باف»، داستانی از مهدی رجبی درباره مهربانی و همدلی و آرزوهای کوکانه است. داستان، ماجرای پسری را تعریف می‌کند با یک آرزوی ساده و در عین حال دور از دسترس. همچنین از دختری می‌گوید با خواسته‌ها و آرزوهای نه چندان دور. در این کتاب نویسنده از سگی گفته که تنهاست و دلش می‌خواهد صاحبی داشه باشد. مارمولکی که دم ندارد و ...

در داستان «ساندویچ‌ساز مودم اسبی‌باف»، پسر و دختر و سگ بی صاحب و مارمولکی که دم ندارد، همگی دنبال دستگاهی هستند که آرزوهاشان را برآورده کند؛ جستجویشان آغاز می شود تا عاقبت ناامید و خسته دانشمندی را پیدا می کنند که مدعی می شود یک دستگاه ساندویچ ساز مودم اسبی باف صاحب یاب دم دربیار ساخته است و... و.

کودکان با خواندن  «ساندویچ‌ساز مودم اسبی‌باف»، درک می‌کنند که  آرزوهای ما چندان دور از دسترس نیستند اگر آدم‌ها قدری مهربان و همدل و هم‌درد باشند.

«ساندویچ‌ساز مودم اسبی‌باف»، نوشته مهدی رجبی را نشر افق برای کودکان ۶ تا ۹ سال منتشر و در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران ارائه کرده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دستگاهی که آرزوهای کودکانه را برآورده می‌کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات