حقوق های نجومی مدیران باعث سلب اعتماد عمومی می شود

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):   از شیراز، دکتر«جعفر قادری» به خبرنگار«شمانیوز» گفت:همه این مشکلات به شرکت های دولتی،نهادهای عمومی غیردولتی و موسسات و نهادهای دولتی که تابع قانون نظام هماهنگ پرداخت نیستند برمی گردد.
وی اظهارداشت: اگر مجلس شورای اسلامی در یک اقدام فوری مصوبه ای را از تصویب بگذراند و همه شرکت های دولتی ، نهادها و دستگاههای اجرایی و نهادهای عمومی غیردولتی را مکلف نماید که سقف پرداختی به افراد،تحت هر عنوان بیش از 1/5 برابر یا چند برابر پرداختی فرد مشابه تحت پوشش نظام هماهنگ پرداخت نگردد،این مشکل حل خواهد شد.
او تصریح کرد:درست است که امکان اجرای قانون نظام هماهنگ پرداخت در همه دستگاه ها وجود ندارد و همه دستگاه ها تحت پوشش این قانون نیستند ولی پرداخت بیش از 1/5 برابر یا چند برابر مبلغی که نظام هماهنگ اجازه داده به افرادی که تحت پوشش این قانون نیستند،مشکلات زیادی را به وجود آورده است.
نماینده شیراز در مجلس ادامه داد:مشخص نبودن سقف پرداخت های خارج از قانون نظام هماهنگ پرداخت باعث می شود به کسانی که تحت پوشش این قانون هستند،ظلم و اجحاف شود.
وی بیان کرد: این برخوردهای دوگانه و بی عدالتی ها بطور قطع در جامعه ایجاد مشکل می کند و بیش از آنکه فشار پایین بودن دریافتی افراد شاغل و بازنشسته تحت پوشش نظام هماهنگ برای آنان سنگین باشد،فشار نابرابری در دریافتی ها مشکل ساز می شود.

[ منبع این خبر سایت شمانیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حقوق های نجومی مدیران باعث سلب اعتماد عمومی می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شمانیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X