برگزیدگان دوازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی معرفی شدند

به گزارش ایرنا، دوازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی 23 اردیبهشت امسال با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در هتل عباسی اصفهان آغاز شد و شامگاه شنبه 25 اردیبهشت با معرفی و تجلیل از برگزیدگان طراحان کسب و کار، فن آفرینان و سرمایه گذاران برتر کشور به کار خود پایان داد.
در بخش شرکت های دانش بنیان نوپا ( فن آفرینان) به ترتیب شرکت تعاونی دانش بنیان پترو پژوهش اهورا، امن پژوه نوآوران فاررس و صدرا طرح و تجهیز اسپادانا موفق به دریافت تندیس زرین جشنواره، تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بخشی از هزینه شرکت در رویداد اسلش (Slush) شدند.
رویداد اسلش هر سال در کشور فنلاند برگزار می‌شود و در آن صحنه رقابت و تعامل میان صاحبان ایده با شرکت های دانش بنیان ایجاد خواهد شد.
در بخش شرکت های رشد یافته ( فن آفرینان) نیز به ترتیب شرکت های نیان الکترونیک، طاها قالب توس و بهین آب زنده رود موفق به دریافت تندیس زرین جشنواره، تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بخشی از هزینه شرکت در رویداد اسلش شدند.
از میان شرکت های علوم انسانی فن آفرین نیز شرکت های مهندسی توسعه فناوری اطلاعات و تجارت تفاوت، موسسه ادیب فقه جوهری و تبلور دانش چهلستون موفق به دریافت لوح زرین جشنواره، تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بخشی از هزینه شرکت در رویداد اسلش شدند.
همچنین شرکت پویندگان پزشکی پردیس به عنوان شرکت برگزیده دارای تداوم فن آفرینی معرفی و تقدیر شد و تسهیلات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آن تعلق گرفت.
در بخش برگزیدگان طراحان کسب و کار ( بخش آزاد) نیز محمد علیزاده و محمد عرفان حائز رتبه دوم و دریافت لوح زرین جشنواره، پنج سکه بهار آزادی از سوی وزارت علوم و تامین بخشی از هزینه شرکت در رویداد اسلش و محمد مهدی نادری حائز رتبه سوم و دریافت لوح زرین جشنواره و سه سکه بهار آزادی از سوی وزارت علوم شدند.
فرید ملک احمدی نیز در این بخش تقدیر شد.
در بخش طراحان کسب و کار ( بخش المپیاد دانشجویی ) نیز مریم زاکانی حائز رتبه دوم و دریافت لوح زرین جشنواره و پنج سکه بهار آزادی از سوی وزارت علوم و تامین بخشی از هزینه شرکت در رویداد اسلش و لاله چینی، حائز رتبه سوم و دریافت لوح زرین جشنواره و سه سکه بهار آزادی از سوی وزارت علوم شدند.
همچنین در بخش المپیاد دانشجویی، محسن سرشت و قربانی لوح تقدیر دریافت کردند.
در بخش فرصت های سرمایه گذاری و فن آفرینی نیز طرح های برداشت رباتیک زعفران، تولید نهال گردو به روش صنعتی و سامانه گردشگری مبتنی بر ارزش افزوده به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم و دریافت لوح تقدیر، سکه بهار آزادی از سوی وزارت علوم و تامین بخشی از هزینه شرکت در رویداد اسلش شدند.
جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی با هدف ترویج و توسعه فن آفرینی، خلاقیت و نوآوری، معرفی فن آفرینان بعنوان موتور حرکت و توسعه اقتصاد دانش بنیان و ایجاد فضای تعامل در میان فعالان عرصه های مختلف فن آفرینی برگزار شد.
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری این جشنواره را برگزار کرد.
ت/3011/ 6022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزیدگان دوازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی معرفی شدند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X