فرمانده انتظامی بروجرد: موتورهای مسابقه ای وسنگین به پلیس معرفی شوند

به گزارش ایرنا سرهنگ علیرضا دلیری روز یکشنبه در دیدار با مسئولان هیات موتورسواری بروجرد در اداره ورزش و جوانان بروجرد افزود: موتورهای مسابقه ای به دلیل قدرت بالای موتور، قابل فرار هستند.
وی با بیان اینکه تخلفات موتورسیکلت های سنگین برای پلیس مشکل آفرین هستند، گفت: شناسایی و معرفی این موتورسیکلت ها به پلیس از هرگونه سوء استفاده برای انجام تخلفات جلوگیری می کند.
فرمانده انتظامی بروجرد افزود: موتورهای مسابقه ای فقط باید در پیست های مخصوص تردد نمایند و انجام حرکات نمایشی و تک چرخ زدن با این وسایل در شهر به شدت آسیب زا و باعث ناراحتی مردم و افزایش شکایت آنها می شود.
وی با بیان اینکه پلیس نسبت به ورزش تنگ نظر نیست، گفت: با توجه به افزایش مواد مخدر، قلیان و تفریح های ناسالم در جامعه و نبود ساز و کار مبارزه با آنها، ورزش می تواند تا حدودی این خلا را پر کند.
وی موتورسواری را ورزشی مفرح و پر انرژی دانست و افزود: این ورزش باید به طور قانونمند، امن و ساماندهی شده در بروجرد انجام شود و ورزشکاران این رشته نیز باید به منظور کاهش تصادفات و جرایم رانندگی و شکایات مردمی همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند.
سرهنگ دلیری گفت: بیشترین شکایات مردمی و تماس ها با پلیس 110 بروجرد مربوط به تردد و مزاحمت های موتورسواران است و اغلب تخلفات اعم از کیف قاپی و حمل و نقل مواد مخدر با موتورسیکلت انجام می شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان بروجرد از شناسایی و تشکیل پرونده برای ورزشکاران رشته موتورسواری و شناسایی موتورهای سنگین و مسابقه ای در این شهرستان خبر داد و گفت: پیستی در جاده بروجرد - اراک برای موتورهای سرعتی در نظر گرفته شده و قرار است موتورسوران یک روز خاص در هفته در این مکان به تمرین و ورزش بپردازند.
محمود ترابی افزود: با شناسایی موتورسیکلت های مسابقه ای و معرفی آنها به نیروی انتظامی قطعا تخلفات و سوء استفاده ها کم می شود و این افراد بدون دغدغه می توانند به ورزش بپردازند.
اضای هیات موتورسواری بروجرد نیز در این نشست به بیان مشکلات خود در خصوص تردد در شهر و برخورد پلیس با آنها پرداختند.
در پایان لوح تقدیر و هدیه ای از سوی هیات موتور سواری، اداره ورزش و جوانان و دفتر امام جمعه بروجرد به فرمانده انتنظامی بروجرد اهدا شد.
3031/3022

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرمانده انتظامی بروجرد: موتورهای مسابقه ای وسنگین به پلیس معرفی شوند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات



{literal} {/literal}
X