بودجه امسال شهرداری بجنورد ۱۳۰ میلیارد تومان تصویب شد

به گزارش خبرنگار مهر، رییس شورای اسلامی شهر بجنورد در جلسه علنی شب گذشته شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: فقط مقدار دیون و هزینه های جاری شهرداری در سال ۹۵ حدود ۱۱۸ میلیارد تومان است. اگر در سال جاری آجر روی آجر نگذاریم و یک متر هم آسفالت نکنیم باید بودجه شهرداری را با ۱۱۸ میلیارد تومان ببندیم.

اعظم السادات افشین فر افزود: فقط به آسفالت ریزی در بجنورد، ۱۳ میلیارد و پانصد میلیون اختصاص داده ایم. اگر در سال جاری قصد کار عمرانی در شهر را داریم حتی ۱۳۰ میلیارد تومان نیز مبلغ کمی است.

حسین پیلتن رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد نیز در این باره گفت: بنده با این موضوع کاملا مخالفم چراکه ۱۳۰ میلیارد تومان برای سال جاری محقق نمی شود. رقم واقعی بودجه شهرداری همان ۱۰۵ میلیارد تومان است.

پس از گفتگو در این باره، بودجه ۱۳۰ میلیارد تومانی شهرداری بجنورد به رای گذاشته شد و با هفت رای به تصویب رسید.

افزایش ۱۵ درصدی  قیمت قبر در گورستان پارک جاوید

با تصویب اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد نرخ قبر در گورستان پارک جاوید بجنورد ۱۵ درصد افزایش یافت.

به گزارش مهر، در این جلسه نیز قیمت هر قبر در گورستان ملکش ۲۰۰ هزار تومان مصوب شد.

همچنین مقرر شد تا شهرداری در این گورستان فنس کشی مناسب داشته و خدماتی ارائه کند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بودجه امسال شهرداری بجنورد ۱۳۰ میلیارد تومان تصویب شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X