دومین نشست کمیسیون بازنگری وتالیف مجدد کتب قوانین جهانی شمشیربازی

به گزارش خبرنگار مهر، طی یک دهه گذشته فدراسیون شمشیربازی توسط شخص عباسعلی فاریابی، مسئول کمیته مسابقات این فدراسیون پیشنهادهای زیادی در مورد تغییر قوانین این رشته به فدراسیون جهانی ارائه کرد. در همین راستا و با توجه حجم پیشنهادهای مطرح شده در این زمینه و  همچنین گذشت مدت زمان زیاد از تالیف اولیه سه کتاب قوانین فنی، قوانین برگزاری و قوانین تجهیزات فدراسیون جهانی شمشیربازی، مسئولان این فدراسیون تصمیم گرفتند تا نسبت به بازنگری و تالیف مجدد این کتب اقدام کنند.   در همین راستا کمیسیونی با عنوان «کمیسیون بازنگری و تالیف مجدد کتب قوانین» در فدراسیون جهانی شمشیربازی تشکیل شد و عباسعلی فاریابی به عنوان تنها ایرانی و یکی از اعضای این کمیسیون معرفی شد. رئيس كميسيون قوانين، مدير فنى و مدير اجرايى فدراسيون جهانى شمشيربازى همراه با نمایندگانی از کشورهای انگليس، ايتاليا، آلمان، سويس و مصر دیگر اعضای این کمیسیون هستند.   نخستین نشست کمیسیون بازنگری و تالیف مجدد کتب قوانین اسفندماه سال گذشته در لوزان سوئیس تشکیل شد که طی آن در مورد قوانین قبلی و ایرادات وارد شده به آن و همچنین قوانین پیشنهادی جدید بحث و بررسی های لازم انجام شد. نتیجه نشست سه روزه سال گذشته تهیه پیش نویس یا همدان نسخه اولیه از قوانین فدراسیون جهانی بود.    بعد از گذشت دو ماه دومین جلسه بازنگری و تالیف مجدد کتب سه گانه قوانین فدراسیون جهانی نیز به میزبانی لوزان سوئیس برگزار خواهد شد. این جلسه از سه شنبه (21 اردیبهشت ماه) آغاز شده و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.    به همین منظور عباسعلی فاریابی، رئیس کمیته مسابقات فدراسیون شمشیربازی روز دوشنبه عازم سوئیس می شود. قرار است در نشست سه روزه پیش رو با حضور فاریابی و دیگر اعضای کمیسیون بازنگری و تالیف مجدد کتب قوانین، پيش نويس پيشنهادى تهيه شده توسط اعضاى گروه هاى ٣گانه ى اين گروه كارى بررسى و پس از نهايى شدن جهت تصويب به كنگره فدراسيون جهانى ارسال شود.   در صورت تاييد پیش نویس تهیه شده در کنگره فدراسیون جهانی شمشیربازی، كار اصلى نگارش و تدوين مجدد كتب آغاز خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دومین نشست کمیسیون بازنگری وتالیف مجدد کتب قوانین جهانی شمشیربازی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X