قدردانی اتحادیه جهانی کشتی از نماینده زنان ایران

به گزارش خبرگزاری مهر، متن نامه نناد لالوویچ خطاب به رئیس فدراسیون کشتی ایران به شرح زیر است:

"به خاطر حضور اخیر خانم فرناز پناهی‌زاده در جلسه  کمیته بین المللی المپیک  و مدیریت ورزش که در شهر لوزان برگزار شد به جنابعالی و کمیته ملی المپیک شما تبریک می‌گویم.

در این سمینار مهم که فدراسیون‌های بین المللی زیادی شرکت کرده بودند، خانم پناهی‌زاده با شرکت در کارگاه هایی که برای رشد مهارتهای مدیریتی و رهبری او در نظر گرفته شده بود، بعنوان نماینده ای از ورزش ما، كشتی، بسیار عالی نشان داد. ما معتقدیم که این تجربه و اطلاعات بدست آمده، در مراحل بعدی فعالیت مدیریت ورزشی ایشان، حیاتی خواهد بود. برای حمایت از ایشان در توسعه مدیریت زنان در ورزش، هر کاری که بتوانیم انجام خواهیم داد . ما معتقدیم که خانم پناهی زاده می تواند یک سرمایه بزرگ برای جنبش المپیک در ایران باشد.

ما خوشحال می شویم چنانچه کمیته ملی المپیک ایران، فدراسیون ملی شما و خانم پناهی زاده به عنوان یک بخش کلیدی از ساختار مدیریتی، در فراهم نمودن فرصت های بعدی برای رشد مدیریت زنان در ورزش جهان همکاری داشته باشیم. واحد توسعه ما می تواند جزییات کاملی از برنامه های مختلف در دسترس را فراهم نماید.

من  مشتاقانه پیگیر فعالیت بعدی مدیریتی خانم پناهی زاده هستم و برای شما هم در این سال مهم المپیکی آرزوی موفقیت را دارم."

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قدردانی اتحادیه جهانی کشتی از نماینده زنان ایران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات



{literal} {/literal}
X