بازرسی بازوی نظارتی و کنترلی فرماندهان ناجا

به گزارش خبرنگار مهر،  سردار حسین اشتری در همایش سراسری روسای بازرسی فرماندهی انتظامی استانها با اشاره به دیدار با مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر سه اصل مبارزه با قاچاق کالا و مفاسد سازمان یافته و صیانت از کارکنان گفت: پیگیری مطالبات و فرمایشات مقام معظم رهبری راهگشای مشکلات مردم است. وی با اعلام اینکه قاچاق کالا لطمه ای سنگین به اقتصاد کشور خواهد زد و باعث بیکاری و رکود کارخانه ها می شود افزود: در این زمینه دستگاههای مسئول باید به صحنه بیایند و سهم خود را مشخص کرده و به آن عمل کنند. سردار اشتری در ادامه با اشاره به مبارزه همیشگی نیروی انتظامی در بحث مبارزه با مواد مخدر گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جاری برنامه ویژه ای برای برخورد با معتادان متجاهر و اعتیاد همچنین کاهش تصادفات و تلفات جاده ای و برخورد جدی با باندهای فساد سازمان یافته خواهیم داشت. وی افزود: در نگاه فرماندهی کل قوا به عنوان رهبر و پدر امت حتی یک نفر هم باید در جاده ها کشته شود. فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: روسای بازرسی باید ببینند اهداف سازمان به پیش می رود یا خیر و نتیجه را به اطلاع فرمانده برسانند. سردار اشتری با اعلام اینکه روسای بازرسی  باید کارشناسانه به کارها توجه کنند، گفت: نباید هیچ گرایش و انگیزه شخصی در کار بازرسان باشد تا خدایی نکرده در حق کسی ظلمی صورت گیرد. وی به قرارگاه پیشگیری و صیانت از کارکنان ناجا اشاره کرد و تصریح کرد: باید تلاش کنید تا در راستای اهداف این قرارگاه پیش بروید و بدانید که ما بدنبال پیشگیری و صیانت کارکنان هستیم تا نتیجه آن به سلامت سازمان بیانجامد. فرمانده نیروی انتظامی در ادامه خطاب به روسای بازرسی سراسر کشور اظهار داشت: شناسایی افراد شایسته را سرلوحه کار خود قرار دهید و برای هر یک از مدیران و مسئولان جایگزینی مناسب در مواقع اضطرار داشته باشید. سردار اشتری همچنین سامانه ۱۹۷ که پل ارتباطی میان پلیس و مردم است را مهم برشمرد و افزود: باید به تماس های دریافتی در اسرع وقت رسیدگی شود و مردم بدانند که ما پیگیر مسائل و مشکلات آنها هستیم. فرمانده نیروی انتظامی گفت: روسای بازرسی باید بر اساس شاخص ها و تحقیقات به این نتیجه برسند که چه شخصی باید در چه جایگاهی خدمت کند و چه کسی مناسب جایگاه انتخاب شده نیست.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازرسی بازوی نظارتی و کنترلی فرماندهان ناجا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X