تخلف در تبلیغات نمایشگاه کتاب/ در قراردادها کارشکنی کرده‌اند

محمدحسین متولی مدیر کمیته تبلغات و روابط عمومی نمایشگاه کتاب در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برخی ابهامات موجود در زمینه جذب کمک‌های تبلیغاتی توسط کمیته‌های نمایشگاه کتاب اظهار داشت: بر اساس مصوبه شورای برنامه‌ریزی نمایشگاه کتاب قرار بر این بود که تمامی قراردادها و پیشنهادات تبلیغاتی تمامی کمیته‌ها و بخش‌های مرتبط با وزارت ارشاد به کمیته تبلیغات که در درون کمیته روابط عمومی شکل گرفته بیاید و پس از تصویب اجرایی شود اما متاسفانه نه هیچ کدام از کمیته‌های نمایشگاه و نه حتی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی در عمل به این مصوبه عمل نکردند و هر کدام کار خود را پیش برده‌اند.

وی افزود: ما به عنوان کمیته تبلیغات و بنده به عنوان مدیر کمیته تبلیغات حتی در جریان توافق تبلیغاتی موسسه نمایشگاه‌ها با شرکت سامسونگ نیز نبوده‌ایم. موضوعی هم که در روزهای گذشته درباره رد اسپانسر پانصد میلیون تومانی مطرح شده در واقع قبل از تشکیل کمیته تبلیغات اتفاق افتاده و نمی‌توان درباره صحتش اظهارنظر کرد.

متولی ادامه داد: امسال وضعیت واگذاری اختیارات و امور به تشکل‌های نشر به مراتب بدتر از سال گذشته است. در ظاهر واسپاری‌هایی شده اما در عمل کارشکنی آنقدر زیاد است که انگار قصدی وجود دارد که کمیته‌ها در اجرای وظایف خود موفق نشوند.

مدیر کمیته روابط عمومی نمایشگاه کتاب ادامه داد: نقاط استراتژیک تصمیم‌گیری درباره نمایشگاه در اختیار ما نبوده و کمیته‌های صنفی در قالب تصمیم‌های وزارت ارشاد و موسسه نمایشگاه‌ها کاملا ضعیف بوده‌اند.

متولی با بیان اینکه کمیته‌ای مانند اطلاعات‌رسانی سال گذشته نشان داد تا چه اندازه قادر است هزینه‌های کمرشکنی که برای نمایشگاه تراشیده است را کاهش دهد، افزود: به نظر من در وضعیت فعلی یا اصلا نباید واگذاری‌ها صورت بپذیرد یا اینکه واگذاری باید کامل انجام شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تخلف در تبلیغات نمایشگاه کتاب/ در قراردادها کارشکنی کرده‌اند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-فرهنگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X