اجراي طرح ساختمان معلولان ذهني مشگين شهر بلاتكليف است

ياور مظفري روز يكشنبه در بازديد از طرح هاي اجرايي اين اداره كل در شهرستان مشگين شهر افزود: احداث اين ساختمان مهر سال 1387 در قراردادي به مبلغ حدود 9 ميليارد و 500 ميليون ريال با زيربناي 1700 مترمربع در زميني به مساحت 15 هزار مترمربع شروع شد.
وي گفت: خاتمه قرارداد در سال 89 به علت نبود اعتبار بر اساس ماده 48 شرايط عمومي پيمان به پيمانكار ابلاغ و طرح در حد اجراي اسكلت فلزي و با پيشرفت فيزيكي 30 درصد از پيمانكار تحويل شد ولي تاكنون متوقف است.
او با اشاره به اينكه حدود سه ميليارد ريال براي ساخت اين طرح هزينه شده اظهار كرد: براي تكميل و تحويل ساختمان و محوطه سازي آن با برآورد فعلي 25 ميليارد ريال نياز است.
به گزارش ايرنا از روابط عمومي اداره كل مسكن و شهرسازي اردبيل ، مظفري افزود: براي تعيين تكليف اين طرح اعتبارات مورد نياز در نامه اي از فرمانداري مشگين شهر درخواست شده و اميد است اين امر در سال جاري محقق شود.
مظفري افزود: در صورت تحقق اعتبار مورد نياز پيش بيني مي شود اين طرح با توجه به نياز مبرم سازمان بهزيستي استان نيمه دوم سال 96 به بهره برداري برسد.
وي اجراي اين طرح را يك كار عام المنفعه دانست و گفت: تكميل و اتمام و بهره برداري از اين پروژه يك كار خير و ماندگار است و در صورت مشاركت خيرين استان اين پروژه سريع تر به مرحله بهره برداري مي رسد.
پيش تر مدير فني و اجرايي اداره كل راه و شهرسازي استان اردبيل از بلاتكليفي ساختمان معلولين ذهني شهرستان گرمي نيز به دلايل مشابه فوق خبر داده بود.
شهرستان مشگين شهر با 155 هزار نفر جمعيت در 85 كيلومتري شمال غربي اردبيل قرار دارد.
6018/ 1257

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجراي طرح ساختمان معلولان ذهني مشگين شهر بلاتكليف است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X