دفاع مقدس يكي از مهمترين جلوه هاي صدور انقلاب اسلامي بود

به گزارش ايرنا از روابط عمومي نيروي هوايي ارتش، اين مطلب را امير سرتيپ خلبان عزيز نصيرزاده در جمع فرماندهان، پيشكسوتان و دانشجويان هيات معارف جنگ شهيد صياد شيرازي در پايگاه شكاري وحدتي دزفول عنوان كرد و گفت: از بدو پيروزي انقلاب اسلامي استكبار جهاني پايه و اساس كار خود را روي تخريب و انحلال ارتش گذاشته بود.
وي ادامه داد: از جمله تخريب هاي استكبار جهاني، ايجاد بحران براي ارتش از طريق ايجاد درگيري ها در استان هاي مرزنشين كشور در ابتداي پيروزي انقلاب و همچنين تحريم هاي نظامي بي رحمانه در دوران جنگ تحميلي بود به گونه اي كه حتي كوچكترين قطعه را به ما واگذار نمي كردند.
معاون هماهنگ كننده نهاجا توضيح داد: در مقابل استكبار، ضمن تحريك رژيم بعثي، ارتش عراق را به شدت تقويت كرده و تجهيزات بسيار پيشرفته نظامي را در آغاز جنگ به عراق فروختند و تمامي دنيا با پشتيباني از رژيم بعث عراق همه تلاش خود را كردند تا انقلاب نوپاي ما را سرنگون كنند.
امير سرتيپ نصيرزاده گفت: همانطور كه مقام معظم رهبري مي فرمايند، اين جنگ تمام شدني نيست، يعني دوران هشت سال دفاع مقدس همچون يك گنجينه عظيمي است كه بدليل آنكه آرمانهاي آن مقدس است تمام شدني نيست، يكي از مهمترين جلوه هاي صدور انقلاب در جريان هشت سال دفاع مقدس اتفاق افتاد.
معاون هماهنگ كننده نيروي هوايي ارتش در پايان خاطرنشان كرد: هيچ روشي بهتر از جنگ تحميلي نبود كه جهانيان بفهمند انقلاب اسلامي ايران چيست و متوقف كردن انقلاب از مهمترين اهداف حمله استكبارگران به ايران اسلامي بوده، اما بر خلاف تصور آنان ، دفاع مقدس موجب انتقال پيام انقلاب و صدور ارزشهاي اسلامي و انساني آن به ساير نقاط جهان شد.
اجتمام(1)**7029 ** 1418

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دفاع مقدس يكي از مهمترين جلوه هاي صدور انقلاب اسلامي بود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X