بازنگری در پروژه‌های نفتی مناقصات IPC کلید خورد

قرارداد نفتی در بررسی های اخیر مدیران برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری مجموعه وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، برخی از میادین معرفی شده دارای شرایط لازم به منظور ارائه در قالب مناقصات مدل جدید قراردادهای نفتی ایران شناخته نشدند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در حالی که پیش از این 52 میدان نفتی و گازی برای معرفی در مناقصات مدل جدید قراردادهای نفتی ایران مشخص شده بود، وزارت نفت در تصمیمی جدید، بازنگری بر روی لیست طرحهای ارائه شده را در برنامه قرار داده است.

پیگیری خبرنگار تسنیم حاکی از این است که در بررسی های اخیر مدیران برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری مجموعه وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، برخی از میادین معرفی شده دارای شرایط لازم به منظور ارائه در قالب مناقصات مدل جدید قراردادهای نفتی ایران شناخته نشدند.

از اینرو مقرر شده تا لیست این میادین مورد بازنگری قرار گیرد تا در صورت نیاز، تغییراتی در لیست نهایی پیش از تیرماه سال جاری انجام شود.

انتهای پیام/

 

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازنگری در پروژه‌های نفتی مناقصات IPC کلید خورد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X