نخستین مرکز مشاوره کارآفرینی در قم گشایش یافت

به گزارش ایرنا، رییس هیات مدیره مرکز مشاوره کارآفرینی قم در آیین گشایش آن اظهار کرد: قشرهای مختلف از جمله کارآفرینان و مدیران کسب و کار و بنگاه های اقتصادی، علاقه مندان و فعالان کسب و کار در بخش های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، تولیدکنندگان انواع کالا و خدمات، تجار و بازرگانان، مدیران سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی می توانند از مشاوره این مرکز بهره مند شوند.
امید محمدی با بیان اینکه آموزش های ارائه شده در این مرکز در دو محور صورت می گیرد گفت: این آموزش ها شامل آموزش‌ های مدیریت مالی و سرمایه گذاری و کارآفرینی و مدیریت کسب و کار است.
وی افزود: بهره گیری از استادان مجرب و دارای سابقه کار حرفه ای، استفاده از محتوای آموزشی چند رسانه ای مکمل مطالب آموزشی، ارائه مطالب و مفاهیم آموزشی به صورت جامع و کاربردی و به دور از کلی گویی و پیچیدگی، ارایه تمرین و کاربرگ ها و فلش کارت های آموزشی مرتبط با موضوع های آموزشی و آموزش عملی نرم افزارهای تخصصی مورد نیاز دوره های آموزشی از جمله خدمات این مرکز محسوب می شود.
محمدی افزود: مرکز مشاوره کارآفرینی، این امکان را برای دانش پذیران خود فراهم کرده است که از افراد متخصص حرفه ای و دارای تجربه به عنوان پشتیبان آموزشی استفاده کنند تا ضمن تثبیت مفاهیم آموزشی و افزایش توانایی علمی، موفقیت آنان تضمین شود.
žوی به دوره های آموزشی اشاره کرد و گفت: این دوره ها شامل مدیریت مالی فردی(اقتصاد خانواده) شامل مدیریت مالی کارآمد و کسب درآمد پایدار، مفاهیم روانشاسی پول و ثروت، آموزش های مالی ویژه کودکان، مهارت های پس انداز و سرمایه گذاری در خانواده، مهارت های کلیدی برای رسیدن به موفقیت و استقلال مالی و آشنایی با فرصت های سرمایه گذاری در حوزه های مختلف برای خانواده هاست.
žمحمدی ادامه داد: دوره های مدیریت مالی شامل دوره های مبانی نوین تفکر مالی، شیوه های نوین سرمایه گذاری و کسب درآمد پایدار، اصول ارزیابی اقتصادی طرح های سرمایه گذاری، اصول سرمایه گذاری در املاک، اصول سرمایه گذاری در بازار طلا، مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی و کاربرد نرم افزار در ارزیابی طرح های اقتصادی است.
žوی به دوره های تخصصی بورس اشاره کرد و گفت: این دوره ها شامل اصول سرمایه گذاری در بورس(دوره مقدماتی)، تحلیل بنیادی صنایع و شرکت های بورسی، تحلیل بنیادی، تحلیل رفتاری و روانشناسی بازار، استراتژی های سرمایه گذاری و مهارت های کاربردی در معاملات سهام ومدیریت پیشرفته سرمایه گذاری است.
مرکز مشاوره کارآفرینی با استفاده از 12 کادر اجرایی و استادان مشاوره ای متخصص با هدف توسعه فعالیت های کارآفرینانه با توجه به مزیت ها و ظرفیت های اقتصادی کشور، افزایش سهم فعالیت های کارآفرینانه در تولید ناخالص داخلی سرانه، ارائه مشاوره های تخصصی مبتنی بر دانش کاربردی و نوآوری به صاحبان ایده، کارآفرینان و متقاضان ایجاد بنگاه های اقتصادی و معرفی فرصت های شغلی فعالیت خود را آغاز کرد.
8138 / 1175

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نخستین مرکز مشاوره کارآفرینی در قم گشایش یافت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X