سازمان انتقال خون در پی ترویج اهدای خون آگاهانه مردم است

فردین بلوچی روز شنبه در مراسم بدرقه معلول قطع نخاعی زنجانی ایرانگرد افزود: یکی از اقدام های مهم این سازمان ترویج اهدای خون آگاهانه مردم در سطح کشور است و این مهم را با دقت و حساسیت فراوان پیگیری می کند.
وی اظهار کرد: اهدای خون هیجانی و با تصمیم یکباره توسط عموم در اداره های انتقال خون، امکان انجام آزمایش های دقیق و تبدیل آن به دیگر فرآورده های خونی را با مشکل جدی مواجه می کند.
بلوچی افزود: سازمان انتقال خون ایران در مرحله بلوغ رشدی خود قرار دارد و با اقدام و برنامه ریزی های لازم درصدد دستیابی به حد مطلوب است.
وی بیان کرد: هم اکنون تمامی فرآورده های خونی مورد نیاز گروه های هدف به ویژه افرادی که به بیماری های سخت دچار هستند تامین شده است و مشکلی در این بخش وجود ندارد.
مشاور اجرایی مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران ادامه داد: تفکیک انواع فرآورده های خونی در شرایط خاص و و یژه و توسط کارشناسان و متخصصان متبحر این سازمان انجام می شود.
وی اظهار کرد: این سازمان در سلامت کامل نسبت به دریافت خون اهدایی داوطلبان و با توجه به برنامه و زمان بندی مشخص اقدام می کند.
بلوچی خاطرنشان کرد: هم اکنون این سازمان کمبودی در تولید و میزان فرآورده های خونی مورد نیاز در کشور ندارد.
6085/7320

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سازمان انتقال خون در پی ترویج اهدای خون آگاهانه مردم است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X