شناسایی مدل‌های کسب وکار حوزه IT در کرمانشاه ضروری است

فرهاد مردوخی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: به منظور توسعه فضای ارتباطی در استان و به طور مشخص ایجاد تحول بنیادین در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان کرمانشاه باید مدل‌‎های کسب و کار در حوزه IT شناسایی شود تا به اهداف مورد نظر در بخش اشتغالزایی دست یابیم.

رئیس نظام صنفی رایانه استان کرمانشاه اطلاع از نحوه برخورد با پروژه‌های ملی و استانی برای توسعه بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات را الزامی دانست و تصریح کرد: باید پروژه‌هایی که خروجی آنها منجر به خدمات می‌شود مورد توجه قرار گیرد.

مردوخی خواستار تعیین استزاتژی و خط مشی موثر و سازنده حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان کرمانشاه شد و بیان کرد: در برخی برنامه‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان باید بازنگری صورت گیرد.

وی اولویت بندی و تمرکز هر نهاد بر روی رسالت اصلی خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را اقدامی موثر برای تحول بنیادین و مثبت در این بخش دانست و افزود: هر کدام از نهادهایی که با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات سر و کار دارند باید به وظایف خود واقف باشند و هر کدام کار خود را انجام دهند.

مردوخی افزود: به منظور اشتغالزایی در فضای کسب و کار و رونق اقتصادی در این بخش باید فرهنگ کار نهادینه شود و مدل‌های کاری متناسب با نیاز استان و جوانان ارائه شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شناسایی مدل‌های کسب وکار حوزه IT در کرمانشاه ضروری است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X