اجرای شبکه فاضلاب شهر سین 11 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

به گزارش روز شنبه ایرنا، هاشم امینی در جلسه بررسی مشکلات فاضلاب و شبکه آبرسانی شهر سین گفت: اجرای شبکه فاضلاب شهر سین در سال 1396در ردیف اعتبارات ملی قرار می گیرد.
وی افزود: باتوجه به مطالعات انجام شده، مرحله اول اجرای شبکه داخلی فاضلاب شهر سین حدود 22کیلومتر و خط انتقال شبکه فاضلاب شهر تا سه راهی سین - دستگرد به فاصله 6 کیلومتر است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تصریح کرد: باتوجه به اینکه شبکه فاضلاب شهر سین بر اساس تراز، در کلکتور اصلی شهرهای گز، دستگرد و دولت آباد اجرا می شود به تعریف و اجرای تصفیه خانه فاضلاب نیاز ندارد.
در این جلسه مدیر شرکت آب و فاظلاب شهرستان برخوار نیز گفت: اصلاحات در حوزه پمپاژخانه شهرهای سین و گز انجام شده است.
قیصری افزود: با اصلاحات انجام شده ، دبی خط انتقال آبرسانی شهر سین از 15 لیتر در ثانیه به 25لیتر در ثانیه در اوج مصرف افزایش یافت.
وی تصریح کرد: کمبود و افت فشار آب شهر سین تا حدودی بر طرف شده و برای برطرف شدن این مشکل تاکنون مبلغ دو میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است.
ابوالفضل توکلی شهردار شهر سین نیز در این جلسه نبود شبکه فاضلاب و افت فشار آب در شبکه آبرسانی محلات شهر در ماههای گذشته را از جمله مشکلات این شهر بیان کرد و افزود: شهرداری سین آماده همکاری با شرکت آب و فاضلاب استان برای اجرای طرح شبکه آبرسانی و فاضلاب این شهر است.
شهر سین در فاصله 5 کیلومتری شمال شهر گز برخوارو به عنوان قدیمی ترین شه در شهرستان برخوار و هم مرز با شهرستان شاهین شهر و میمه قرار دارد.
شهرستان برخوار با 120 هزار نفر در 10 کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.
ط/ 7137 / 2093

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای شبکه فاضلاب شهر سین 11 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X