سرمایه گذاری درآموزش و پرورش موجب تربیت نیروهای کارآمد می شود

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی عصر شنبه در جمع فرهنگیان استان افزود: حوزه آموزش و پرورش نیازمند توجه ویژه است چرا که آینده سازان جامعه در این حوزه رشد و پرورش می یابند.

وی بیان کرد: آموزش و پرورش یک نهاد اجرایی مهم و اساس توسعه هر كشور است که قوی بودن این نهاد آموزشی، در یک جامعه، رشد دیگر اركان جامعه را به دنبال دارد.

استاندار افزود: هزینه كردن در آموزش و پرورش نوعی سرمایه گذاری برای آینده كشور است.

خادمی افزود: معلمان و دانش آموزان سرمایه های مهم انسانی كشور هستند و هر دو نیز به حمایت همه جانبه نیاز دارند.

وی بیان کرد: در دولت تدبیر و امید، كاهش مشكلات آموزش و پرورش از اولویتهای مهم كاری است.

خادمی با بیان اینکه تجلیل و تکریم از مقام والای معلم امری بدیهی و ضروری است، تصریح کرد: دولت یازدهم دولت فرایند گرا بوده نه تبلیغاتی لذا بر همین اساس دولت تدبیر و امید با توجه به اولویتها توجه و حمایت از آموزش و پرورش را مدنظر قرار داده است.

استاندار اظهار داشت: بودجه آموزش و پرورش در دولت یازدهم افزایش دو برابری داشته و این امر خود نشان از توجه دولت به فرهنگیان دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سرمایه گذاری درآموزش و پرورش موجب تربیت نیروهای کارآمد می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X