عرضه يك هزا رو 800 عنوان كتاب در فرهنگسراي سنايي كيش

به گزارش خبرنگار ايرنا ، اين نمايشگاه همزمان با برگزاري بيست و نهمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران از عصر روز شنبه فعاليت خود را آغاز كرده و تا 25 ارديبهشت ماه ميزبان بازديد كنندگان است .
در اين نمايشگاه آثار ارائه شده با تخفيف 15 درصدي در حوزه هاي عمومي ، روانشناسي ، تاريخ ، ادبيات ، هنر و كودك و نوجوان در معرض ديد مخاطبان قرار گرفته است .
محصولات فرهنگي در قالب لوح فشرده فيلم و تئاتر نيز در اين نمايشگاه به علاقمندان عرضه مي شود .
انواع فرهنگ نامه هاي فارسي و لاتين ، دائره المعارف ها، ، ديوان اشعار شاعراني چون نظامي گنجوي ، ديوان شمس ، شاهنامه فردوسي ، مقالات مولانا و شمس ، داستان هاي مثنوي معنوي ، افسانه هاي كهن ايراني ، رمان هاي ايراني و خارجي ، گنجينه هاي فرهنگ مردم ، راهنماي جامع موسيقي و مكتب هاي داستان نويسي در ايران از جمله آثار ارائه شده در اين نمايشگاه است .
سال چاپ 90 درصد آثار ارائه شده در اين نمايشگاه مربوط به سالهاي 93 ، 94 و تعدادي محدودي نيز مربوط به سال 95 است .
اين نمايشگاه با هدف توسعه و ترويج فرهنگ كتاب و كتاب خواني ، افزايش آگاهي عمومي، و سطح مطالعه مفيد و همچنين آشنايي بيشتر كودكان و نوجوانان با كتاب برگزار شده است .
اين نمايشگاه از ساعت 9 تا 14 و 17:30 تا 20 عصر پذيراي بازديد كنندگان است .
نمايشگاه كتاب ديگري نيز هفته گذشته در شهر تاريخي حريره و درخت سبز با سه هزار اثر توسط بخش خصوصي داير شده بود.
فرهنگسراي سنايي ، مهستان ، انديشه ، ميلاد ،قرآن و عترت ، خانه فرهنگ مينا و كتابخانه مير مهنا از مراكز فرهنگي كيش به شمار مي روند.
بيست و نهمين نمايشگاه بين المللي كتاب تهران كه از 15ارديبهشت در مجموعه نمايشگاهي شهر آفتاب آغاز شده تا روز شنبه 25 ارديبهشت ماه ادامه دارد.
1630**164

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عرضه يك هزا رو 800 عنوان كتاب در فرهنگسراي سنايي كيش» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات