يك بجنوردي ميهمان ويژه كنگره بين المللي ورزشي چين خواهد بود

به گزارش خبرنگار ايرنا ، مجيد جودت رئيس هيات همگاني استان به عنوان مهمان ويژه كنگره بين المللي كه 20 ام ارديبهشت ماه با حضور 136 كشور به مدت چهار روز در ماكائو در كشور چين برگزار مي شود شركت مي كند.
مجيد جودت ضمن تائيد اين خبر گفت: بعد از ارائه گزارش فعاليت هاي هيات همگاني خراسان شمالي در دوره مديريت ورزشهاي همگاني با حضور نمايندگان فدراسيون جهاني ورزش‌هاي همگاني (تفيسا) از كشور آلمان و هلند در شيراز در سال گذشته و با ارائه مقاله نقش خانواده و مادر خانواده در توسعه ورزش هاي همگاني به عنوان مهمان ويژه به اين همايش بين المللي دعوت شدم.
در اين دوره كه با حضور روساي فدراسيونهاي كشورهاي مختلف از جمله ايران برگزار مي شود رئيس دوره اي تفيسا نيز انتخاب خواهد شد.
اين استان 23هزار ورزشكار بيمه اي با 43 هيات ورزشي دارد كه سرانه فضاي ورزشي در اين استان كمتر از 34 سانتي متر مربع است.
6003/ 6042

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «يك بجنوردي ميهمان ويژه كنگره بين المللي ورزشي چين خواهد بود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X