ماجرای عجیب به هم رسیدن دو خواهر در یک پرورشگاه +تصاویر

مادری پس از به فرزند گرفتن دختری متوجه شد او خواهر دیگری نیز دارد پس خواهر دیگر را هم به فرزندی پذیرفت. باشگاه خبرنگاران جوان: «لیزا لامپکینز» ساکن جورج‌تن در کنتاکی، «آبوری» 12 ساله چینی را از پرورشگاه به فرزندخواندگی قبول کرد. مدتی بد او در حال وبگردی بود و سایت‌های مختلف را بررسی می‌کرد و می‌خواند که عکسی توجهش را جلب کرد.

ماجرای عجیب به هم رسیدن دو خواهر در یک پرورشگاه+تصاویر

ماجرای عجیب به هم رسیدن دو خواهر در یک پرورشگاه+تصاویر

آن عکس متعلق به دختری به نام «آوری» 13 ساله بود که بسیار شبیه «آبوری» بود. این عکس را یکی از دوستان خانم «لامپکینز» در فیس‌بوکش که در چین ممنوع است گذاشته بود. این دوست در کارهای خیرخواهانه زیادی دست دارد و گاهی هم به  کودکان بی‌سرپرست سری می‌زند و به آن‌ها کمک می‌کند.

پس از آن او هم عکس «آبوری» را در فیس‌بوک گذاشت و در مورد شباهت آن‌ها صحبت کرد. میزان شباهت آن‌ها آنقدر زیاد بود که خانم لامپکینز از دخترش تست دی‌ان‌ای گرفت و این چنین مشخص شد هر دو دختر با هم خواهرند.

ماجرای عجیب به هم رسیدن دو خواهر در یک پرورشگاه+تصاویر

اکنون خانم لامپکینز «آوری» را هم به فرزندی قبول کرده و کارهای اداری مربوط به آن را انجام داده و قرار است به زودی برای آوردن دخترخوانده دیگرش به چین سفر کند.

ماجرای عجیب به هم رسیدن دو خواهر در یک پرورشگاه+تصاویر

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ماجرای عجیب به هم رسیدن دو خواهر در یک پرورشگاه +تصاویر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات