استاندار زنجان: بخش خصوصی در تحقق اقتصاد مقاومتی خود را مسئول بداند

جمشید انصاری روز شنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: به حتم با تحقق اقتصاد مقاومتی می توان شاهد ارتقای تولید داخلی بود.
وی یادآورشد: به دنبال تحقق اقتصاد مقاومتی می توان گام های موثری در رفع بیکاری جوانان کشور، کاهش تورم و مهار گرانی برداشت و دستاوردهای قابل توجهی به دنبال آن کسب کرد.
انصاری اظهار کرد: در صورتی که به سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب عمل کرد، ضمن آنکه می توان اقتصادی مقاوم ساخت، به بزرگ شدن و رشد اقتصاد ملی نیز کمک خواهد شد.
استاندار زنجان گفت: افرادی باید در عرصه تحقق اقتصاد مقاومتی وارد شوند که دغدغه های اصلی مردم را باور داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: سپردن مسئولیت اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی نافی نقش بخش خصوصی در اجرای این برنامه ها نیست.
انصاری تاکید کرد: بخش خصوصی نیز باید جلساتی داشته باشد تا راهکارهایی برای کمک به تحقق هرچه بهتر و سریعتر سیاست های اقتصاد مقاومتی را توسط خود بررسی و ارائه کند.
استاندار زنجان گفت: تمام دستگاه های اقتصادی وابسته به نهادهای مختلف عمومی، انقلابی، نظامی و حاکمیتی، همه بر اساس نظر رهبر معظم انقلاب موظف هستند همسو و در راستای برنامه های دولت کمک کنند تا اهداف اقتصاد مقاومتی محقق شود.
وی اضافه کرد: همه قوا در یک جهت باید حرکت کنند تا بتوان به این تفاهم ملی حاصل شده، در یک برنامه زمانی معقول جامه عمل پوشاند.
3001/6085

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استاندار زنجان: بخش خصوصی در تحقق اقتصاد مقاومتی خود را مسئول بداند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X