تعيين زمان بندي براي تكميل پروژه هاي نيمه تمام البرز

به گزارش ايرنا، سيد حميد طهائي روز يكشنبه در نشست اتاق فكر اقتصاد مقاومتي استان البرز، افزود: هر پروژه بر اساس زمان بندي بايد به اتمام برسد و عملكرد مديران از اين طريق ارزيابي مي شود.
وي با بيان اينكه موضوع اقتصاد مقاومتي از مسائل مهم كشور بشمار مي رود،ادامه داد : عمده مسئله اي كه كشور در مسيرتحقق آن ديدگاه مشتركي دارد موضوع اقتصاد مقاومتي است، بحث مهمي كه نحوه اجراي آن مي تواند به الگويي بي بديل در كشور قلمداد شود.
طهائي گفت: رهبري معظم و قواي سه گانه بر تحقق اين مسئله تأكيد دارند بنابراين انتظار مي رود دستگاه ها اين موضوع مهم را در اولويت كاري قرار دهندو بر اساس زمانبندي تعيين شده حركت كنند تا عملكردشان در ميزان محقق شدن راهبردهاي عملياتي ارزيابي شود.
فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتي افزود: بايد در اين ستاد طرحي نو در مسير اجرايي شدن راهبردهاي اقتصاد مقاومتي براندازيم و فراتر از شرايط معمولي گام بر داريم تا از فعاليت هاي ستاد اقتصاد مقاومتي عقب نمانيم.
وي با تأكيد بر لزوم توليد فكر در اين اتاق افزود: مطابق دستور العمل ستاد، وظايف دستگاه ها بايد تعريف و برش استاني از برنامه هاي ملي ارائه شود، در كنار آن اتاق فكر اقتصاد مقاومتي توليد فكر و ايده داشته باشد.
طهائي با اشاره بر ضرورت بهره مندي از ظرفيت صاحبنظران و اقتصاد دانان زبده اضافه كرد: بايد در اجراي راهبردهاي اقتصاد مقاومتي به افقي مشترك برسيم و بر اساس آن نقشه راه را تعريف كنيم.
استاندار البرز بيان كرد: آسيب شناسي از خلاء هاي موجود و بهره مندي از خدمات دولت الكترونيك به ويژه در بحث موانع توليد در واحدهاي اقتصادي و صنعتي يكي از الزاماتي است كه مسير نيل به افق مشترك را كوتاه تر مي سازد.
وي افزود: نقش شوراهاي اسلامي نيز در ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي مورد توجه قرار گيرد و از موازي كاري جلوگيري شود
طهائي ترويج فرهنگ اقتصاد مقاومتي بعنوان يك باور نهادينه در اقشار مختلف جامعه را نيز مهم خواند و افزود: رسانه ها در اين زمينه مسئوليت خطيري دارد و بايد با توجه به مأموريت هايي كه ستاد محول مي سازد در مسير رسيدن به اين افق تلاش كند.
تحليل اقتصاد ايران در شرايط اقتصاد مقاومتي و انطباق آن با واقعيت هاي اقتصادي توسط يكي اقتصاد دانان از محورهاي اصلي اين اتاق فكر بود.
8029/1535

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعيين زمان بندي براي تكميل پروژه هاي نيمه تمام البرز» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X