ابراز رضایت لالوویچ از حضور نماینده زنان ایران در جلسه IOC

نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی در نامه ای به رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی از حضور نماینده ایران در جلسه کمیته بین المللی المپیک و مدیریت ورزش قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، متن این نامه به شرح زیر است:

به خاطر حضور اخیر خانم پناهی زاده در جلسه کمیته بین المللی المپیک و مدیریت ورزش که در تاریخ 17 تا 19 اسفند ماه 1394 در شهر لوزان برگزار شد، به جنابعالی و کمیته ملی المپیک شما تبریک می گویم.

در این سمینار مهم که فدراسیون های بین المللی زیادی شرکت کرده بودند، خانم پناهی زاده با شرکت در کارگاه هایی که برای رشد مهارتهای مدیریتی و رهبری او در نظر گرفته شده بود، بعنوان نماینده ای از ورزش ما، کشتی، بسیار عالی نشان داد. ما معتقدیم که این تجربه و اطلاعات بدست آمده، در مراحل بعدی فعالیت مدیریت ورزشی ایشان، حیاتی خواهد بود. برای حمایت از ایشان در توسعه مدیریت زنان در ورزش، هر کاری که بتوانیم انجام خواهیم داد. ما معتقدیم که خانم پناهی زاده می تواند یک سرمایه بزرگ برای جنبش المپیک در ایران باشد.

ما خوشحال می شویم چنانچه کمیته ملی المپیک ایران، فدراسیون ملی شما و خانم فرناز پناهی زاده به عنوان یک بخش کلیدی از ساختار مدیریتی، در فراهم نمودن فرصت های بعدی برای رشد مدیریت زنان در ورزش جهان همکاری داشته باشیم. واحد توسعه ما می تواند جزییات کاملی از برنامه های مختلف در دسترس را فراهم نماید.

من مشتاقانه پیگیر فعالیت بعدی مدیریتی خانم پناهی زاده هستم و برای شما هم در این سال مهم المپیکی آرزوی موفقیت را دارم.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ابراز رضایت لالوویچ از حضور نماینده زنان ایران در جلسه IOC» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X