سکوت اسرار آمیز یک بیابان در مکزیک -آکا

ایرانگردی ، ایرانشناسیتوصیه های سفر

آکاایران: دیدن سرزمین‌های اسرارآمیز، موجودات بیگانه، بشقاب‌های پرنده و سایر پدیده‌های غیرمعمول برای بسیاری از انسان‌ها، همواره جذابیت خاصی داشته است. در این مقاله شما را با «منطقه‌ی سکوت» آشنا خواهیم کرد که برطبق گفته‌ها و روایت‌ها، پدیده‌های اعجاب‌انگیزی در این منطقه دیده شده است. در ادامه با آکا ایران همراه باشید.

مقالات مرتبط: عجایب هفتگانه باستان شهری عجیب در اعماق زمین

به گزارش آکاایران: وسط بیابانی در شمال مکزیک، بین ایالت‌های دورانگو (Durango)، چی واوا (Chihuahua) و ایالت کواویلا (Coahuila) منطقه‌ای به نام زونا دل سیلِنسیو (Zona del silencio) یا منطقه‌ی سکوت (zone of Silence) وجود دارد. گفته می‌شود که در این منطقه، انتقالات الکترومغناطیسی صورت نمی‌گیرد، رادیو‌ها و بی‌سیم‌ها از کار می‌افتند، قطب‌نما شمال مغناطیسی را نشان نمی‌دهد، گیاهان و جانوران این منطقه دچار موتاسیون و جهش‌های ژنتیکی عجیب و غریبی شده‌اند.

در طی سالیان گذشته، در این منطقه درباره‌ی دیده شدن موجودات فضایی، بارش سنگریزه‌های داغ و سایر پدیده‌های غیر طبیعی، داستان‌های بسیاری گفته شده است. ویژگی‌های عجیب و غریب منطقه‌ی زونا، افراد کنجکاو و توریست‌های بسیاری را از سراسر دنیا به سمت این منطقه کشانده است.

,منطقه سکوت,زونا دل سیلِنسیو,موجودات فضایی,[categoriy]

سکوت اسرار آمیز یک بیابان در مکزیک

سکوت اسرار آمیز یک بیابان در مکزیک -آکامنطقه سکوت,زونا دل سیلِنسیو,موجودات فضایی,میدان مغناطیسی,مناطق عجیب جهان

آکاایران: سکوت اسرار آمیز یک بیابان در مکزیک

راز و رمز منطقه‌ٰی زونا دل سیلِنسیو، اولین بار در جولای سال ۱۹۷۰ کشف شد و آن دقیقاً زمانی بود که پایگاه نظامی آمریکا نزدیک شهر گرین ریور (Green River) در ایالت یوتا، یک موشک آزمایشی به نامAthena test missile  را به سمت منطقه‌ی White Sand Missile Range  پرتاب کرد. اما این موشک از کنترل خارج می‌شود و به‌جای فرود آمدن در منطقه‌ی هدف، به مسیر خود همچنان ادامه می‌دهد و چهارصد مایل به سمت جنوب پیش می‌رود و در منطقه‌یMapimi Desert Regiom  به زمین می‌افتد. فوراً یک گروه از متخصصین به منطقه اعزام می‌شوند تا موشک سقوط کرده را پیدا کنند. بعد از سه هفته تلاش و جستجو، بقایای این موشک پیدا می‌شود، یک باند موقت هواپیما برای انتقال لاشه‌ی موشک ساخته می‌شود و کل این عملیات به‌طور مخفیانه انجام می‌گیرد. بنابر خواست مقامات دولتی درباره‌ی این مسئله به هیچ کس چیزی گفته نمی‌شود و از افراد محلی نیز هیچ سؤالی پرسیده نمی‌شود، این اتفاق باعث می‌شود در بین مردم محلی، شایعاتی در مورد منطقه‌ی زونا شکل بگیرد.

داستان دیگری که درباره‌ی این حادثه بین مردم گفته می‌شود این است که، یکی از افراد محلی به نام جِیمی توسط ارتش برای محافظت از لاشه‌ی موشک گماشته می‌شود تا مراحل انتقال آن صورت بگیرد. جیمی علاقه‌مند می‌شود تا از فرصتی که پیش آمده نهایت استفاده را ببرد، او سعی می‌کند از توجهی که به سمت این منطقه معطوف شده است برای رونق اقتصادی منطقه استفاده نماید .وقتی که لاشه‌ی موشک انتقال داده شد و نیروهای نظامی منطقه را ترک کردند، جیمی با چند نفر از مالکان و زمین‌داران این منطقه صحبت می‌کند تا هتلی را در آن ناحیه بسازند. آنها سعی می‌کنند که توریست‌ها و جهانگردان بسیاری را برای گردش و اقامت در این منطقه ترغیب نمایند.

,منطقه سکوت,زونا دل سیلِنسیو,موجودات فضایی,[categoriy]

سکوت اسرار آمیز یک بیابان در مکزیک

برخی از افراد محلی می‌گویند این جیمی بود که باعث شد این منطقه مهم شود، او بود که افراد بسیاری را به گشت و گذار در این منطقه علاقمند کرد. بعد از مدتی جیمی و دوستان جدیدش شروع کردند به ساختن داستانی شبهِ علمی درباره‌ی این منطقه و سپس این داستان را با فرهنگ عامه‌ی مردم در آمیختند به طوری که خیلی زود این حکایت‌ها خوراک رسانه‌های محلی شدند. رسانه‌های محلی تمامی این داستان عجیب و غریب را با جزئیات انتشار می‌دادند تا اینکه منطقه‌ی زونا بر سر زبان‌ها افتاد.

بر طبق این داستان علمی عجیب و غریب، مشکلات مغناطیسی در جو این منطقه مانع انتقال امواج رادیویی و باعث چرخش سریع عقربه‌ی قطب نمای مغناطیسی می‌شود. این امواج مغناطیسی آنقدر خاص و استثنایی هستند که یک میدان مغناطیسی قوی را ایجاد می‌کنند. این میدان مغناطیسی قوی همانند یک گردباد عمل می‌کند و هر آنچه را که در جو این منطقه وجود دارد به درون خود می‌کشد. شهاب‌سنگ Allende که در سال ۱۹۸۹ در یک منطقه‌ی عمومی فرود آمده به‌عنوان یک مدرک تائید کننده به کار می‌رود که همواره به آن استناد می‌شود.

 اکنون ادعا می‌شود که این پدیده‌ی غیرعادی برای اولین بار در سال ۱۹۳۰ توسط یک خلبان مکزیکی به نام فرانسیسکو سارابیا گزارش شده است. بر طبق گفته‌های این خلبان، زمانی که او بر فراز منطقه‌ی زونا در حال پرواز بوده، ارتباط رادیویی او به طرز مرموزی قطع می‌شود. افراد دیگری ادعا می‌کنند که حتی اشیاء پرنده را در آسمان منطقه دیده‌اند. برخی گفته‌اند که بارش اشیاء عجیب و غریبی را مشاهده کردند که از آسمان صاف و بدون ابر، بر زمین این منطقه فرو ریخته است.

,منطقه سکوت,زونا دل سیلِنسیو,موجودات فضایی,[categoriy]

سکوت اسرار آمیز یک بیابان در مکزیک

اکنون افراد بسیاری از سراسر دنیا به این منطقه می‌آیند تا ویژگی‌های عجیب آن را از نزدیک ببینند. افراد محلی این توریست‌ها را Zoneros می‌نامند. توریست‌ها وقتی می‌بینند که رادیو و قطب‌نماهایشان در این منطقه به‌خوبی کار می‌کنند و هیچ مشکلی ندارند، بسیار شگفت‌زده می‌شوند. از آنجا که این توریست‌ها یک توصیه های سفر - درآمد برای افراد محلی محسوب می‌شوند و به دلیل اینکه راهنمای این توریست‌ها اغلب افراد محلی هستند، راهنمای تورها سعی می‌کنند به یک طریقی این مسئله را توجیه کنند و در جواب به این گردشگران می‌گویند میدان‌های مغناطیسی که باعث از کار افتادن رادیوها و قطب نماها می‌شوند دائماً در حال حرکت هستند و تعیین محل دقیق آن‌ها کار بسیار دشواری است.

ساکنان این منطقه خودشان به وجود منطقه‌ی سکوت اعتقادی ندارند. زمانی که در مورد پدیده‌های عجیب و غریب و غیرعادی از آنها سؤال می‌شود تقریباً همگی آنها بدون استثنا پاسخ می‌دهند که به جز افراد غریبه و نا آشنا، هیچ چیز عجیب و غریب و نا آشنایی را در این بیابان ندیده‌اند. هر چند که برخی از افراد ساکن در این منطقه با راهنمای تور شدن و فروش غذا و نوشیدنی به توریست‌ها امرار معاش می‌کنند ولی از نظر بقیه افراد محلی، این توریست‌ها و گردشگران فقط مایه‌ی دردسر هستند.

در سایت Mexconnect  درباره‌ی منطقه‌ی سکوت، حکایت جالب و بامزه‌ای به اشتراک گذاشته شده است:

 یک اتومبیل پر از گردشگر به سمت منطقه‌ی سکوت در حال حرکت بوده است. زمانی که گردشگران از یک کشاورز محلی می‌پرسند که منطقه‌ی «لازونا دل سیلِنسیو» از کدام سمت است. این کشاورز در جواب آنها می‌گوید که برای رسیدن به منطقه‌ی لازونا، باید همان جاده را پیش بروند تا اینکه موجودات مریخی را ببینند که از یک طرف جاده به طرف دیگر جاده می‌پرند. قسمت جالب ماجرا این است که این توریست‌ها از کشاورز محلی تشکر می‌کنند و برای رسیدن به لازونا (لازونا اسمی است که افراد محلی به کار می‌برند) به مسیر خودشان ادامه می‌دهند.

یک گروه دیگر از گردشگران به مزارع و کشتزارهای این منطقه می‌رسند و از کارگران مزرعه سؤال می‌کنند که چطور می‌توان به منطقه‌ی لازونا دل سیلِنسیو رسید، مرد جوانی که سعی داشته مؤدب باشد و در عین حال حقیقت را بگوید در جواب آنها فقط می‌گوید:

شما هرگز به آنجا نخواهید رسید.  

سکوت اسرار آمیز یک بیابان در مکزیک

توصیه های سفر -

سکوت اسرار آمیز یک بیابان در مکزیک

برچسب ها : زونا دل سیلِنسیو. موجودات فضایی. میدان مغناطیسی. مناطق عجیب جهان.
اشتراک گذاری گزارش تخلف
. .  نظرات

سلام از اینکه آکا را بازدید کردید سپاسگذاریم لطفا به نکات زیر توجه کنید :

1 - نظرات لاتین ، تشکر از سایت ، کوتاه مانند خوب بود و بد بود منتشر نخواهد شد

2- توهین ، افترا استفاده از واژه های نامناسب تایید نخواهد شد

3 - تجربه های شما می تواند در بهبود و موثر بودن مطالب نقش اصلی را ایفا نماید ما و ببیندگان آکا را از تجربه های خود بهره مند نمایید

4 - در صورتیکه ایمیل خود را بدون استفاده از دبلیو و صحیح وارد نمایید پاسخ خالی شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد

5 - آکاایران همه ماهه به کسانی که بیشترین نظرات مفید را به اشتراک گذاشته باشند جوایزی اهدا خواهد کرد

نظر جدید

نام

ایمیل

نظر


کد امنیتیاولین نفری باشید که نظر خود را راجع به این مقاله بیان می فرمایید

$chx=0; $('#tx_commnet_name').focus(function() { $('.secimg').html(''); if($chx==0) { $chx=1; $('.pmd').slideDown(); setTimeout(function(){ $('.pmd').slideUp(); }, 15000); } }); $('.btn_commnet_res').click(function() { var x=$(this).parent().parent().parent(); if(x.find('.comment_name').val()=='') { alert('لطفا نام خود را وارد نمایید'); return; } if(x.find('.comment_email').val()=='') { alert('لطفا ایمیل خود را وارد نمایید'); return; } var str = x.find('.comment_message').val(); if(str.length-1) { alert('کد امنیتی اشتباه است'); } else { alert('نظر شما ثبت شد پس از تایید مدیر به نمایش گذاشته خواهد شد.'); $('#tx_commnet_name').val(''); $('#tx_commnet_email').val(''); $('#tx_commnet').val(''); } }); }); function dislike(a) { $.post('http://ser1.akairan.com/cmt.php',{cmd:'dislik',id:a.attr('id')},function(data){ if(data=='nolink') alert('شما به این نظر قبلا امتیاز داده اید'); else a.parent().find('.dislike').html(parseInt(a.parent().find('.dislike').html())+1); }); } function like(a) { $.post('http://ser1.akairan.com/cmt.php',{cmd:'lik',id:a.attr('id')},function(data){ if(data=='nolink') alert('شما به این نظر قبلا امتیاز داده اید'); else a.parent().find('.lik').html(parseInt(a.parent().find('.lik').html())+1); }); } $('.rate_down_link').click(function() { dislike($(this)); }); $('.rate_up_link').click(function() { like($(this)); }); $('.comm_answer_link a').click(function(){ $(this).parent().parent().parent().find('.addanswer').slideToggle(); }); $('.cbutt').click(function(){ $(this).parent().parent().parent().parent().slideUp(); });  مطالب مرتبط همزیستی مسالمت آمیز با حشرات! همزیستی مسالمت آمیز با حشرات! آتش در بیابان آتش در بیابان اسرار استون هنج پس از سال ها تحقیق کم کم آشکار شد شیپراک؛ نیومکزیکو دیدنی های مکزیک کویر شنی سفید در نیومکزیکو تخت سلیمان؛ زادگاه سحرآمیز زرتشت جنگل اسرار آمیز ویستمن در انگلستان بادبادک های صحرایی اسرارآمیز؛ اردن var k=0; function loadajaxlastnews() { $.ajax({ type: "GET", url: 'http://www.akairan.com/iranshenasi-irangardi/cash/last/safar1.html', success: function (data1) { $('#loadajaxlastnews').html(data1); }, error: function (response, textStatus, errorThrown) { } }); } loadajaxlastnews(); . var k=0; function load1204() { $.ajax({ type: "GET", url: 'http://www.akairan.com/iranshenasi-irangardi/mbed/loadrastb.html', success: function (data1) { $('#loadajax1204').html(data1); }, error: function (response, textStatus, errorThrown) { } }); } load1204(); var qk=0; var d_x=''; var indx=0; var datas=""; var va; function loadxs() { window.clearInterval(va); if(datas!='') { var res = datas.split("*"); qk=res[0]; d_x=res[2].split("#"); $('#amar').attr('src',res[1]); } } function compleate() { if(qk!==0) { var t=qk; qk=0; $.post('/iranshenasi-irangardi/mbed/hs.php',{s:t},function(data){}); } if(indx li { width: 140px; float: RIGHT; height:30px; } .footermenu > li { background: #fff none repeat scroll 0 0; color: #000; float: right; padding-bottom: 3px; padding-left: 4px; padding-top: 3px; text-align: center; } .footermenu > li::after { color: #bbb; content: "|"; padding-right: 4px; } .footmenu { margin: 0 auto; max-width: 98%; position: relative; background:#fff; } .footmenu .dvx { width:0px; direction:rtl; overflow:hidden; } .footermenu li ul ul { float: right; width: 140px; } .footermenu { width: 3000px; } .footmenu a { padding: 0 6px; font-family:"Yekan"; line-height:25px; } .und a { display: block; max-height: 30px !important; max-width: 140px; overflow: hidden; text-overflow: clip; } .pgs { overflow:hidden; height:auto; left: 0px; position: absolute; z-index: 4000; top: -250px; background: rgb(255, 255, 255) none repeat scroll 0% 0%;max-width:100%;width:100%; border:1px solid #eee;padding-top:5px;padding-bottom:8px; } .footermenu .und { } .footmenu >li li { float: right; width: 150px; } .footmenu .next_u { background-color: #ccc; background-image: url("http://cdn44.akairan.com/s2.png"); background-position: -5px -38px; display: inline-block; height: 31px; left: 0; position: absolute; top: 0; width: 31px; } .footmenu .back_u { display: inline-block; float: right; height: 31px; width: 31px; background-image: url("http://cdn44.akairan.com/s2.png"); background-repeat: repeat; background-attachment: scroll; background-clip: border-box; background-origin: padding-box; background-color: rgb(204, 204, 204); background-position: -5px 128px; position: absolute; right: 0px; top: 0px; display:none; } آکاایران اخبار آکانیوزسیاسی و اجتماعیحوادثورزشیاقتصادیفرهنگیاستان هاگوناگونخبرگزاری فارسخبرگزاری مهرباشگاه خبرنگارانخبرگزاری خبرآنلاینخبرگزاری تسنیمخبرگزاری ایسناخبرگزاری دانشجوخبرگزاری مشرق نیوزخبرگزاری افکارخبرگزاری فرداخبرگزاری تابناکخبرگزاری موجخبرگزاری بولتنخبرگزاری آنابانکیخبرگزاری قدسخبرگزاری ایمناخبرگزاری ایکناخبرگزاری افقخبرگزاری شفافخبرگزاری تقریبخبرگزاری اروم نیوزخبرگزاری بهارخبرگزاری دولتخبرگزاری مجلسخبرگزاری انقلابخبرگزاری حوادثخبرگزاری ایرانخبرگزاری جنوبشبکه خبرخبرگزاری نیک نیوزخبرگزاری پارسینهخبرگزاری رجاخبرگزاری تیتر1خبرگزاری ویوانخبرگزاری تعاملخبرگزاری فتاخبرگزاری عصر ایرانخبرگزاری آفتابخبرگزاری بورس نیوزخبرگزاری راه دانااقتصاد آنلاینفستیوال نیوزخبرگزاری گردابخبرگزاری ایران جیبخبرگزاری ایسکانیوزخبرگزاری ایتناخبرگزاری ایاناخبرگزاری جمهوریتخبرگزاری خبر ورزشیخبر خودرونیوز بانکخبرگزاری فلسطینخبرگزاری صدای ایرانخبرگزاری شاناخبرگزاری شریانخبرگزاری تهران پرسخبرگزاری اعتدالسرگرمیجالب انگیزجک و لطیفهپیامک و اس ام اسخواندنی ها و دیدنی هامطالب طنزشعر طنزداستان های کوتاهخاطرات خنده دارکاریکاتورحکایاتضرب المثلتست هوش و معمابازی های محلیطنز پ نه پطنز فک و فامیله داریمفال و طالع بینیفال روزانهفال حافظدیوان حافظ صوتیفال حافظ اندرویدفال عشقفال قرآنفال انبیافال ابجداستخاره آنلاینفال حاجتفال تاروتفال ازدواجفال شخصیتفال رنگ هافال اسم هافال عطسهطالع بینی نوینطالع بینی چینیتعبیر خوابفیلمفیلم های خنده دارفیلم حوادثفیلم آموزشیفیلم ورزشیفیلم هنریفیلم مذهبیفیلم حیواناتموسیقی و ویدیو کلیپفیلم و سریالکارتون و انیمیشنفیلم خبریفیلم های متفرقهفیلم های علمی و تکنولوژیفیلم های تبلیغاتی جالبفیلم های طبیعتفیلم های کودکسلامت و رژیمخواص میوه و سبزیجاتتغذیه سالم، زندگی سالمبیماری و بهداشتطب سنتی و گیاهان داروییرژیم غذاییلاغرها بخوانندچاق ها بخوانندورزش و سلامتادویه ها و سلامتحبوبات و سلامتسلامت سالمندانترک اعتیاداسلام و سلامتدنیای معلولینداروهاآشپزیانواع خورشتانواع پلوانواع آبگوشتانواع آش و حلیمانواع سوپانواع کوکوانواع کوفتهانواع کتلتانواع دلمهانواع ماکارونیانواع پیتزاانواع ساندویچانواع پتاژ، سوفله و کنسومهانواع سالادانواع سسانواع دسرانواع ترشیانواع نوشیدنیانواع اردورانواع املتانواع مرباغذا با گوشتغذا با گوشت چرخ کردهغذا با مرغغذای دریاییغذای گیاهیغذای رژیمیغذای فصلیغذای اروپاییغذای کره ایغذای ژاپنیغذای چینیغذای هندیغذای افغانیغذای عربیغذای کودکآشپزی با مایکروفرآموزش آشپزی آکانکات آشپزیسفره آراییغذا با بادمجانغذا با کدوغذا با قارچغذا با فیله مرغغذا با تخم مرغغذاهای سوخاریغذا با میگوغذا با اسفناجغذا با پنیرغذاهای شیرازیغذاهای گیلانی و شمالیغذاهای آذری و ترکیغذاهای جنوبیغذاهای لبنانیانواع برگر و همبرگرانواع استیکانواع بیفانواع ته چینانواع لازانیاشیرینی پزینکات شیرینی پزیانواع خمیرانواع شیرینی خشکانواع شیرینی ترانواع کیک و بیسکوییتانواع شیرینی سنتیانواع کرم برای شیرینیانواع نانخانه داریآشپزخانه خوبدکوراسیون و چیدمانآموزش بافتنیگل آراییآموزش خیاطیشمع سازیجعبه کادونظافت و خانه تکانینگهداری از مواد غذایینگهداری لوازم خانگیراهنمای خرید لوازم خانگینکات خانه داریایمنی در خانهمراقبت از لباسصرفه جوییکاردستیاوریگامیخانواده سبزمد و زیباییمدل لباسآموزش آرایشطلا و جواهراتفروشگاه لباسروانشناسی خانوادهروانشناسی ازدواجروانشناسی شخصیتتست روانشناسیروانشناسی فردیروانشناسی رنگ هاروانشناسی کودکانروانشناسی خشونتروانشناسی حسادتروانشناسی موفقیتروانشناسی طلاقروابط اجتماعیمطالب اجتماعیدرس خواندنمهارت های زندگیخصوصیات زنان و مردانازدواجپیش نیاز ازدواجدانستنی های قبل ازدواجروابط دختر و پسردردسرهای ازدواجانتخاب همسرازدواج و بزرگترهاجوانان و ازدواجزنان بخوانندخواستگاری، عقد، عروسیعشقعاشقان موفقآیین همسرداریارتباطات و اقوامتزئینات عقد و عروسیآموزش مسائل جنسیکودک داریکودک داریبارداری و زایمانبارداری هفته به هفتهمراقبتهای دوران بارداریمراقبت از نوزادسال اول زندگیتغذیه کودک و بارداریغذای کودکرشد و تکامل کودکبیماری کودکاندنیای کودکانتربیت کودکشناخت کودکارتباطات کودکمشکلات رفتاری کودکانروانشناسی کودکانکودکان استثناییتربیت نوجوانانسلامت خانوم هااسم کودکورزش و بدنسازینکات ورزشیورزش بانوانبدنسازی بانوانورزش یوگاآموزش بدنسازیورزش فوتبالورزش کشتیورزش رزمیورزش گروهیورزش شناورزش کودکانتغذیه ورزشکارانورزش درمانیتاریخچه ورزش هااماکن ورزشیبیوگرافی مشاهیربیوگرافی بازیگرانبیوگرافی کارگردانانبیوگرافی دانشمندانبیوگرافی شعرا و نویسندگانبیوگرافی نقاشانبیوگرافی ورزشکارانبیوگرافی شهیداناخبار افراد مشهورگالری عکسعکس های طبیعتنقاشی های زیباعکس های دکوراسیونمدل لباس و مدل آرایشعکس های خنده دارعکسهای جالب و زیباعکس های عجیبعکس های حوادثعکس های کودکانعکس های ماشینعکس های بازیگرانعکس های فانتزیدیدنی های جهاندیدنی های امروزعکس های مذهبیوالپیپرهای زیبااطلاعات عمومینام های ایرانیگل و گیاه، باغبانیاطلاعات تاریخیاطلاعات عمومیاطلاعات علمی و صنعتیراهنمای لوازم خانگیاطلاعات مدیریت و بازاریابیرسانه و ارتباطاتتعلیم و تربیتآیین ها و جشن هاصنایع دستیکامپیوترترفندهای ویندوز 7ترفندهای ویندوز ویستاترفندهای ویندوز XPترفندهای لینوکسترفندهای مرورگرهاترفندهای آفیسترفندهای رجیستریترفندهای امنیتیترفندهای شبکهترفندهای اینترنتترفندهای گوگلترفندهای بازی هاترفندهای نرم افزارهادنیای موبایلمشکلات سخت افزاریدنیای کامپیوترراهنمای خرید وسایل دیجیتالدانلود نرم افزار و بازیآموزش سئومقالات علمیمقالات برقمقالات شیمیمقالات مکانیکمقالات صنایعمقالات فیزیکمقالات معماریمقالات نجوممقالات زمین شناسیفناوری نانواخبار علمیرباتیکدین و اندیشهاحکام اسلامینبوتامامتاحادیث و روایاتآشنایی با قرآنمناجات و دعاحکایات و قصه های اسلامینهج البلاغهاخلاق و عرفان اسلامیاعتقادات شیعهبزرگان دیندعاهای ماه رمضانایرانگردیتوصیه های سفرآذربایجان شرقیآذربایجان غربیاردبیلایلامالبرزاصفهانبوشهرتهرانقمچهارمحال و بخیاریخراسان رضویخراسان شمالیخراسان جنوبیکردستانخوزستانهرمزگانمازندرانکوهکیلویه و بویراحمدکرمانشاهکرمانفارسگیلانگلستانلرستانمرکزیسمنانقزوینیزدهمدانزنجانسیستان و بلوچستانجهانگردیدیدنی های قاره آسیادیدنی های قاره اروپادیدنی های قاره آمریکادیدنی های قاره آفریقادیدنی های قاره اقیانوسیهدیدنی های جهاندیدنی های ایرانآژانس های مسافرتیتعبیر خوابتعبیر خواب آتعبیر خواب الفتعبیر خواب بتعبیر خواب پتعبیر خواب تتعبیر خواب ثتعبیر خواب جتعبیر خواب چتعبیر خواب حتعبیر خواب ختعبیر خواب دتعبیر خواب ذتعبیر خواب رتعبیر خواب زتعبیر خواب ژتعبیر خواب ستعبیر خواب شتعبیر خواب صتعبیر خواب ضتعبیر خواب طتعبیر خواب ظتعبیر خواب عتعبیر خواب غتعبیر خواب فتعبیر خواب قتعبیر خواب لتعبیر خواب کتعبیر خواب گتعبیر خواب متعبیر خواب نتعبیر خواب وتعبیر خواب هتعبیر خواب یبازی آنلاینبازی دخترانهبازی آشپزیبازی اکشنبازی فکریبازی ماشین و موتوربازی جنگیبازی ورزشیبازی تیراندازیبازی جالب

[ منبع این خبر سایت آکاایران-ایرانشناسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سکوت اسرار آمیز یک بیابان در مکزیک -آکا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-ایرانشناسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X