وضعیت بازار بورس مطلوب نیست

محمدرضا گیوکی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در هفته گذشته خودرویی ها در اکثر روزها معاملات منفی داشتند و در درصدهای منفی ای معامله شدند. 

وی ادامه داد: شرکت رينگ سازي مشهد در این گروه ، در جدیدترین گزارش خود زیان هر سهم شرکت را بر اساس عملکرد واقعی 12 ماهه منتهی به 29/12/94 مبلغ  719 ریال اعلام کرده است که نسبت به گزارش قبلی زیان خود را  افزایش داده است.

این کارشناس بورس در ادامه عنوان کرد: فلزات اساسی در برخی روزها مثبت و در برخی روزها منفی معامله شدند.همچنین نمادهای شیمیایی اغلب در حاشیه منفی معامله شدند.

وی ادامه داد: شرکت صنايع مس شهيد باهنر در گروه فلزات اساسی در جدیدترین گزارش خود سود هر سهم شرکت را بر اساس عملکرد واقعی 12 ماهه منتهی به 29/12/1394 مبلغ 110 ریال اعلام کرده است است که نسبت به پیش بینی قبلی با کاهش همراه بوده است.

گیوکی در ادامه اظهار کرد: در گروه سیمانی شرکت سيمان خزر درجدیدترین گزارش خود سود هر سهم منتهی به 3095/ 12 / 30شرکت را مبلغ 137ریال اعلام کرده است.

***وضعیت بازار بورس در گذر زمان خود را نشان می دهد

در ادامه امیررضا حسنی از دیگر کارشناسان بورس دراین زمینه گفت: نوسانات شاخص باتوجه به شرایط بازار درطی این هفته نزولی بوده و هنوز پتانسیل 73 هزار واحدی را داراست. 

وی در ادامه با اشاره به اینکه شاید بتوان یکی از دلایل نزولی بازار را موانع رفع تحریم ها دانست اظهار کرد: انتظار می رفت که درپسابرجام، وضعیت بازار سریع تغییر کند اما این امر نیاز به گذر زمان دارد.
 
این کارشناس بورس در ادامه عنوان کرد: چشم انداز کماکان مثبتی در بازار بورس دیده می شود این درحالیست که امیدواریم چشم انداز سرمایه در بازار بورس احیا شود.

***وضعیت بازار بورس مطلوب نیست

در ادامه همایون دارابی از دیگر کارشناسان بورس دراین زمینه گفت:  باتوجه به اینکه از 5روز کاری 4روز با افت قابل ملاحظه و همچنین کمبود نقدینگی و ناپایدار بودن بازر جهانی و کاهش نفت روبه رو بوده است، وضعیت بازار بورس مطلوب نیست.

این کارشناس بورس در ادامه عنوان کرد: برخی خبرها درخصوص شرکت خودرویی که لیدر بازار هستند همکاری هایی که باشرکت فرانسوی و سیترون و سایپا و سرمایه داشتند باعث ابهام این گروه خودرو شده و با مشکل مواجه شدند.

انتهای پیام/
 

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وضعیت بازار بورس مطلوب نیست» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X