نقل مکان کمیته امداد به "آزادی"

رئیس و هیات امنای کمیته امداد با نقل مکان به ساختمان آزادی نخستین جلسه شورای مدیران و هیات امنای این نهاد را در ساختمان جدید برگزار کردند.

به گزارش سرویس اجتماعی ایسنا، رئیس و هیات امنای کمیته امداد هفته گذشته به ساختمان جدید و در دست تکمیل کمیته امداد واقع در خیابان آزادی منتقل شدند و نخستین جلسه کاری خود را در این ساختمان برگزار کردند.

سایر مدیران و کارکنان کمیته امداد نیز با تکیمل ساختمان و اتمام مراحل تجهیزات اداری به تدریج تا پایان تیرماه جابه جا خواهند شد.

گفتنی است این ساختمان از ۵ ماه پیش در منطقه آزادی خریداری شده است و با اتمام مراحل عملیات عمرانی برای تجهیزات اداری آماده خواهد شد و هر هفته یکی از ادارات و بخش های کمیته امداد از ساختمان سوهانک به ساختمان آزادی منتقل خواهند شد.

وعده انتقال ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره) از سوهانک در شمال شهر تهران به یک منطقه متناسب با فعالیت های کمیته امداد از زمان حضور مهندس سید پرویز فتاح در راس این نهاد مردمی و به دلیل دور بودن ساختمان فعلی کمیته امداد از مرکز شهر و حساسیت مردم نسبت به این ساختمان مورد تاکید قرار گرفت که در نهایت این اقدام در اوایل سال ۹۵ منجر به اتخاذ این تصمیم شد.

براساس گزارش سایت کمیته امداد، به گفته فتاح هزینه فروش ساختمان کمیته امداد در منطقه سوهانک صرف امور مرتبط با مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی خواهد شد.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقل مکان کمیته امداد به "آزادی"» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X