پشتیبانی مادی صندوق حمایت از پژوهشگران از اجرای 12طرح پژوهشی فنی ومهندسی

به گزارش روزچهارشنبه گروه علمی ایرنا از روابط عمومی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، این طرح ها درکارگروه فنی و مهندسی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران از میان 21 طرح پژوهشی جدید دریافت شده داوری و تصویب شدند.
براساس این گزارش، طرح های تصویب شده در زمینه های مهندسی شیمی، مهندسی نساجی، علوم و فناوری چاپ، مهندسی مواد و فیزیک است.
همچنین تهیه و انتشار مقاله درمجلات علمی پژوهشی و ISI و همچنین تولید دانش فنی و نرم افزار از جمله تعهدات مجریان طرح‌های مصوب است.
صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور دارای 13 کارگروه تخصصی با موضوع های مختلف است که طرح های ارائه شده از سوی محققان و پژوهشگران را مورد بررسی قرار می دهد و با تصویب هریک از طرح ها، میزان حمایت مادی و معنوی آن طرح، از سوی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور مشخص می شود.
علمی (1)** 9340**1440

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پشتیبانی مادی صندوق حمایت از پژوهشگران از اجرای 12طرح پژوهشی فنی ومهندسی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X