علم آموزی توام با معنویت رمز موفقیت در کارهاست

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله عبدالکریم عابدینی عصر شنبه از قسمتهای مختلف پارک علم و فنآوری امام خمینی قزوین بازدید کرد و با فعالیت شرکت های دانش بنیان آشنا شد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین سپس با شرکت در جلسه فعالان شرکت های دانش بنیان بر اهمیت تکیه بر دانشمندان جوان کشور تاکید کرد و گفت: در کنار کسب دانش باید به امور معنوی هم اهمیت داده شود تا موفقیت در کارها بیشتر شود.

عابدینی تصریح کرد: اگر ایمان در همه امور بکار گرفته شود و ما با اعتقاد راسخ، با وضو و اخلاص در هر کاری وارد شویم به طور حتم به موفقیت می رسیم و به موقعیت های ارزشمندی دست می یابیم.

وی اضافه کرد: اگر در رقابت علمی به معنویت و دین داری اتکا کنیم از دیگران سبقت گرفته و به نتایج ارزشمندی می رسیم لذا توصیه می کنیم در کنار حرکت در مسیر علم و دانش به امور مذهبی هم توجه کنید.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین بیان کرد: شرکت های دانش بنیان با ایده های جدید می توانند برای حل مشکلات استان هم مشارکت کنند و دیدگاههای خود را در عمل نیز بکار گیرند تا از مزایای این شرکتها بیشتر استفاده شود.

عابدینی اظهارداشت: اگر به داشته های خود اتکا کرده و خود را باور کنیم میتوانیم برای دیگران نیز الگو باشیم و مشکلات مسلمانان را نیز حل کنیم.

وی اضافه کرد: امروز فرصتی ایجاد شده تا مردم ایران گره گشای مشکلات مسلمانان باشند لذا باید از این فرصت برای ایجاد امید در هم کیشان خود بخوبی استفاده کنیم.

امام جمعه قزوین یادآورشد: موشک های ایران اسلامی امروز موجب امید و اعتمادبخشی به دیگر ملل مظلوم جهان شده است و این اقتدار مرهون شهدا، رهبری و استقامت ملت است.

پیشرفت در علم رمز گشایی از قرآن است

عابدینی در ادامه گفت: هر گامی که در مسیر علم و دانش برمی دارید و کارهایی که در دانشگاهها انجام می دهید در واقع نوعی رمز گشایی و تفسیر قرآن است.

در این جلسه ابوالحسن نایینی رئیس دانشگاه بین الملل امام خمینی، یوسف گرجی رئیس پارک علم و فنآوری و عباسعلی درافشانی معاون اقتصادی استانداری قزوین هم حضور داشتند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «علم آموزی توام با معنویت رمز موفقیت در کارهاست» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X