ادارات دولتی قزوین نسبت به رفع نقص فنی آسانسورها اقدام کنند

به گزارش خبرنگار مهر، محمودرضا طاهری شنبه شب در اولین جلسه شورای استاندارد استان گفت: آموزش مدیران کنترل کیفیت در اولویت برنامه های اداره استاندارد بود که در این راستا در سال گذشته ۱۰ هزار و ۶۰۰ نفرساعت آموزش برگزار شد.  

وی افزود: آموزش ۴۲۰۰ نفرساعت کارکنان، صدور ۱۲۵ پروانه کاربرد علامت استاندارد، تمدید ۹۴۶ فقره گواهی و افزایش مدت اعتبار از یک سال به سه سال، صدور ۹۴ مجوز کاربرد پروانه استاندارد، بازرسی از  دو هزار و ۵۱۱ واحد، نمونه برداری از ۲۰۱۴ مورد و آزمون نمونه برداری در ۱۹۶۰ فقره از فعالیتهای اداره استاندارد در سال گذشته است.

مدیرکل استاندارد استان قزوین بیان کرد: آزمون و انگ فلزات گرانبها به تعداد ۲۵۴ مورد از طلافروشیها، آزمون نازل های سوخت در ۳۲۳۵ مورد و آزمون ۳۵۰۹ ترازو در سال قبل صورت گرفت.

وی یادآورشد: صدور ۱۳ مورد گواهی تایید صلاحیت آزمایشگاههای همکار و تمدید ۶۴ مورد، اجرای طرح طاها در کنترل بازار با ۲۷۰ مورد نمونه برداری و ۷۲۳۷ مورد بازدید از اصناف در این مدت انجام شده است.

طاهری اظهارداشت: همچنین در مدت یادشده ۷۱۷ فقره گواهینامه صادرات و ۱۰۲۵ فقره اظهارنامه وارداتی ثبت شد و با ۵۶۸ مورد آزمون باسکول ثابت برای استانداردسازی خدمات اقدام شد.

وی اضافه کرد: متاسفانه علیرغم تاکید و تذکر ارائه شده هنوز برخی دستگاههای اجرایی نسبت به رفع عیب فنی آسانسورهای ادارات اقدام نکرده اند که امیدواریم پیگیری لازم صورت گیرد.

طاهری داشتن استاندارد در محصولات سالم و شرکت های دانش بنیان را ضروری دانست و اظهارداشت: محصولات دانش بنیان چون با ایده های جدید تولید می شود باید توسط خود فعالان این شرکتها تعریف مشخصی از استاندارد داشته باشد و برای تدوین آن با کمک کارشناسان آمادگی لازم را داریم.

مدیرکل استاندارد استان قزوین اضافه کرد: با همکاری اتاق بازرگانی، سازمان صنعت، استاندارد و دانشگاه علوم پزشکی و سایر دانشگاهها باید در محصولات سالم و شرکت های دانش بنیان به راهکار مناسبی برسیم و تعریف مشخصی از استاندارد این کالاها داشته باشیم.    

 

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ادارات دولتی قزوین نسبت به رفع نقص فنی آسانسورها اقدام کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات