بیهودگی شورای عالی سینما

بیهودگی شورای عالی سینما وبلاگ > خبر وبلاگ - سیدمحسن هاشمی در مطلب تازه خود در وبلاگ نخبگان خبرآنلاین درباره بطالت و بیهودگی شورای عالی سینما نوشته است.

این فعال حوزه فرهنگی در مطلب خود نوشته است:

«آنچه پیشتر با عنوان شورای عالی سینما معرفی شده بود از حیث نظری و ساختار اداری فاقد مشروعیت و دچار مشکل بود و از حیث عملی نیز هیچ ثمره ملموسی نداشته است. فقدان مبنای ساختاری بر اساس نظامات اداری و نبود التزام سایر دستگاهها به مصوبات شورا باعث شده بود تا مصوبات این شورا بی حاصل باشند.»

این عضو وبلاگ نخبگان خبرآنلاین در ادامه نوشته است:

«در ترکیب شوراهای عالی، ما شاهد حضور نمایندگان عالی رتبه مجموعه دستگاههای ذیربط را در درون خود داریم حال آنکه در ترکیب شورای عالی سینما نه نماینده وزارت صنعت بود، نه اقتصاد بود و نه حتی وزارت کار بود بلکه ترکیب این شورا مجموعه ای بود از سینماگران ، وزیر فرهنگ و ارشاد ، رئیس سازمان سینمایی و دفتر ریس جمهور... در دولت گذشته آن چنان که گزارش رسانه ای کرده اند این ترکیب شورای عالی 5- 6 جلسه با حضور رئیس جمهور برگزار شده است و مجموع مصوبات آن را هم سخنگو و ریس سازمان سینمایی وقت با وجد و شعف اعلام کرده اند حال باید پرسید از مجموع مصوباتی که در این جلسات تصویب شد کدامیک اجرایی و عملیاتی شده است و چه نتایجی برای سینمای ایران داشته است؟»

برای خواندن متن کامل این مطلب، اینجا را کلیک کنید.

کلید واژه ها: شورای عالی سینما - سینمای ایران -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-وبلاگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بیهودگی شورای عالی سینما» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-وبلاگ منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X