فرماندار خمين: نهاد تعليم و تربيت به هدايتگران پژوهشگر و دانامحور نياز دارد

سيد مهدي ساداتي عصر روز شنبه در آئين تجليل از معلمان نمونه شهرستان خمين افزود: دولت تدبير و اميد بر اين باور است كه تخصيص اعتبار در دستگاه آموزش و پرورش هزينه نيست بلكه سرمايه گذاري براي تربيت نسل اينده كشور است و در دوسال گذشته اهتمام ويژه به اين بخش داشته است.
وي گفت: فرهنگيان و متوليان آموزش و پرورش بايد كيفيت آموزشي و پرورش روح و روان دامش آموزان را در اولويت قرار دهند و هر گونه كار حاشيه اي و سياست زدگي پرهيز كنند.
وي گفت: ورود پررنگ خيران و افراد نيكوكار درامر ساخت، مرمت و تجهيز مراكز آموزشي خمين در سال گذشته نشان از درك بالاي حامعه از جايگاه تعليم و تربيت است.
وي، ميزان اعتبار هزينه شده پارسال از سوي خيران بخش آموزش و سلامت در خمين را برابر با اعتبارات عمراني دولتي تخصيصي برآورد كرد و گفت: اين امر نشان از توجه اقشار مردم جامعه به آموزش و پرورش و سلامت اقشار آسيب پذير است .
مدير آموزش و پرورش شهرستان خمين در اين آئين گفت: تعه و اخلاص از ويژگي هاي معلمان در نظام جمهوري اسلامي است و اين مهم را از استاد شهيد آيت الله مرتضي مطهري فرا گرفته اند.
سعيد محمدي افزود: دولت يازدهم به آموزش و به روزرساني معلمان توجه ويژه اي داشته و اين امر در پويايي و تطابق علمي معلمان با علم روز دنيا موثر است .
وي گفت: اهميت دادن به شغل معلم تنها توجه به ماديات و معيشت آنها نيست بلكه توجه و تكريم منزلت و جايگاه شامخ معلم در جامعه است .
در اين آئين ازمعلمان و مديران مدارس برتر شهرستان خمين با اهداء جوايزي تقدير شد .
شهرستان خمين از توابع استان مركزي 16 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف مشغول تحصيل دارد.
6199/6013/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار خمين: نهاد تعليم و تربيت به هدايتگران پژوهشگر و دانامحور نياز دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X