عضويت بيش از 60 هزار نفر در كانون پرورش فكري استان اردبيل

به گزارش ايرنا ، هاجر جماديه روز شنبه در نشستي با فرماندار خلخال افزود: اين اعضاي جوان و نوجوان در 42 شاخص
فرهنگي ، هنري ، علمي ، ديني و پژوهشي فعاليت مي كنند.
وي اولويت برنامه هاي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان در سال جاري را تمركز فعاليت هاي روستايي سيار زيرپوشش كانون هاي شهرهاي بزرگ ، گسترش كانون هاي ثابت شهري و سيار روستايي با هدف افزايش سرانه مطالعه كتاب هدفمند و ارتقاي سطح معلومات هنري كودكان و نوجوانان در بخش هاي تئاتر ، انيميشن ، هنرهاي تجسمي ، صنايع دستي ، رباتيك ، نجوم ، آزمايشگاه و ساير هنرهاي مورد علاقه دانش آموزان مقطع سني پيش دبستاني تا پايان دوره متوسطه اعلام كرد.
وي با قدرداني از فعاليت مسوولان كانون پرورش فكري كودكان و نوجوان خلخال در جذب گروه هاي سني هدف كانون و برگزاري برنامه ها و مسابقه هاي علمي و هنري در اين شهرستان از راه اندازي كانون زبان در خلخال ، يك كانون ثابت شهري در يكي از شهرهاي استان و سه كانون سيار روستايي در آينده نزديك خبرداد.
علي نظري ، فرماندار خلخال نيز در اين نشست با ابراز رضايت از نحوه برگزاري برنامه هاي كانون خلخال نسبت به تامين اعتبار مورد نياز براي راه اندازي غرفه فروش محصولات فرهنگي و تعمير و تجهيزكانون پرورش فكري كودكان و نوجوان شهر خلخال قول مساعد داد.
7119/6018

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضويت بيش از 60 هزار نفر در كانون پرورش فكري استان اردبيل» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات