فعاليت هاي شهرداري كرج در فرديس بي دريغ و موثر بوده است

به گزارش ايرنا از شهرداري كرج ، علي تركاشوند گفت: اين در حالي است كه بسياري از اين اقدامات و هزينه كردها به عهده مديريت شهري نبوده است.
وي با بيان اينكه شهرداري و شوراي اسلامي شهر كرج با درك شرايط سخت دولت و محدوديت هاي بسيار زياد اعتباري آن در دوران تحريم و ظرف سال هاي اخير، براي اين همكاري ها اقدام كرده است، افزود: نگرش مديريت شهري كرج نسبت به منطقه فرديس و كرج نگرشي يكپارچه بوده و تلاش و تكليف ما توسعه منطقه تحت پوشش اين دستگاه در همه بخش ها و حوزه هاست.
وي با اذعان بر اينكه برغم اجراي اين طرح ها و انجام اقدامات مذكور، در حوزه مديريت شهري و عمراني نيز خدمات گسترده اي به اين شهر ارائه شده است، ادامه داد: از جمله آنها ساخت و تكميل پل شهداي ارتش به عنوان پل مكمل شهيد سلطاني بود تا با كاهش حجم ترافيك در منطقه، بخشي از مشكلات شهروندان و عابران اين نقطه كاسته شود.
شهردار خاطرنشان كرد: البته هم اكنون احداث پارك تندرستي و بانوان براي فرديس توسط شهرداري ايران كوچك آغاز شده است و طرح هاي متعدد ديگري در همه زمينه ها در دستور كار مديريت شهري قرار دارد.
اين مسئول، مديريت يكپارچه حوزه مديريت شهري را موجب انسجام و قوت امور دانست و تاكيد كرد: هم اكنون و با توجه به سابقه مثبت خدمات رساني شهرداري كرج به فرديس، بسياري از شهرهاي اقماري همچون محمدشهر و ماهدشت خواهان پيوستن به حدود تحت پوشش شهرداري اين شهر شده اند.
مناطق 3 و 10 شهرداري كلانشهر كرج در شهر فرديس ارايه خدمات مي كنند.
7417/1535

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فعاليت هاي شهرداري كرج در فرديس بي دريغ و موثر بوده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X