دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه به كنگاور نگاه ويژه اي دارد

به گزارش ايرنا، دكتر قباد محمدي روز شنبه در حاشيه بازديد از طرح هاي عمراني شبكه بهداشت و درمان كنگاور به خبرنگار ايرنا افزود: با توجه به اهميت كنگاور در حوزه بهداشت و درمان منطقه، برنامه ها و طرح هاي خوبي در اين شهرستان در حال اجراست.
وي گفت: در زمينه زايمان زنان، بلوك هاي زايماني شهرستان كنگاور با 70 درصد پيشرفت فيزيكي تا پايان سال به بهره برداري خواهد رسيد كه به وسايل و تجهيزات روز دنيا نيز مجهز خواهد شد.
وي افزود: با راه اندازي بلوك هاي زايمان بيمارستان شهيد چمران، يك فضاي بسيار مناسب براي زايمان فراهم مي شود كه همزمان مي توان 10 نفر عمل زايمان انجام دهند.
معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه همچنين به احداث سه واحد خانه متخصصين در اين شهرستان اشاره كرد و افزود: امسال با بهره بهرداري از اين خانه هاي متخصصين مشكل رفت و آمد پزشكان غيربومي اين شهرستان نيز حل خواهد شد.
محمدي اظهار كرد: توزيع متخصصين در مهر ماه هر سال توسط وزارت بهداشت و درمان انجام مي شود كه دو متخصص مغز و اعصاب و زنان براي شهرستان كنگاور در نظر گرفته شده است.
وي با بيان اينكه لازمه هر شهرستان وجود چهار متخصص اطفال، جراحي، بيهوشي و زنان است، يادآور شد: اين در حالي است كه كنگاور علاوه بر داشتن اين متخصصين، از متخصصين داخلي، قلب و گوش و حلق و بيني نيز برخوردار است.
معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه در ادامه از راه اندازي مجدد داروخانه شبانه روزي بيمارستان شهيد چمران كنگاور خبر داد و افزود: به زودي مشكل تامين نيروي انساني اين بخش را حل كرده و اين داروخانه به صورت شبانه روزي به مردم خدمات ارايه خواهد كرد.
شهرستان كنگاور با جمعيتي افزون بر 85 هزار نفر جمعيت در 94 كيلومتري شرق كرمانشاه قرار دارد.
7447/8066

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه به كنگاور نگاه ويژه اي دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X