کتک خوردن احمدی نژاد توسط آوارگان سوری در مرز ترکیه! / شایعه 0494

این کلیپ مربوط به روزهای اخیر نیست و متعلق به هجوم ناموفق به احمدی نژاد در مسجد الحسین مصر در سال ۲۰۱۳ مصر استمتن و پاسخ شایعهمتن شایعه

"کلیپ کتک خوردن احمدی نژاد توسط آوارگان سوری توی مرز ترکیه ..."

 

پاسخ شایعه

1. این کلیپ مربوط به روزهای اخیر نیست، در ترکیه فیلمبرداری نشده و "آوارگان" سوری در آن نیستند! این کلیپ در فوریه ۲۰۱۳ در شبکه های اجتماعی و سایتها منتشر شد!

http://yon.ir/RTcairo

http://yon.ir/YTcairo

2. این ویدئو مربوط به سفر رئیس جمهور سابق کشورمان به مصر جهت شرکت در اجلاس سازمان همکاری اسلامی در ۵ فوریه ۲۰۱۳ است!

3. فرد مهاجم کتک کاری نکرده بلکه صرفا هنگام خروج رئیس جمهور از مسجدالحسین، قصد پرتاب لنگه کفشی را داشت که به یکی از محافظان برخورد کرد و فورا بازداشت شد!

4. مهاجم آواره نبوده بلکه از معارضان دولت سوریه بود که در مصر حضور داشته است.

http://yon.ir/AIcairo

5. از نظر منطقی نیز دلیلی برای حضور ایشان در مرز ترکیه و در میان آوارگان سوری، در زمانی که مسئولیت اجرایی ندارند وجود ندارد!


حق جو وحق طلب باشیم

لینک مطلب جهت انتشار:
http://shayeaat.ir/post/567

[ منبع این خبر سایت شایعات می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کتک خوردن احمدی نژاد توسط آوارگان سوری در مرز ترکیه! / شایعه 0494» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شایعات منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X