شيراز، ظرفيت ميزباني مسابقه هاي جهاني را دارد

به گزارش ايرنا محمود رضا طالبان، روز شنبه در جلسه هماهنگي برگزاري مسابقه جام جهاني كشتي فرنگي 2016 در شيراز افزود: برگزاري اينگونه مسابقه ها در شيراز، فرصت ارزشمندي براي معرفي جهاني اين شهر به عنوان پايتخت فرهنگ و تمدن ايران اسلامي است.
وي ادامه داد: در طول برگزاري مسابقه هاي جام جهاني كشتي فرنگي در شيراز كه با حضور تيم هايي از كشورهاي مختلف از جمله كشورهاي اروپايي برگزار مي شود، با مديريت شايسته و اجراي برنامه هاي منطبق با استانداردهاي بين المللي، مي توان به معرفي مناسب جايگاه شيراز كمك كرد.
او گفت: بازتاب جهاني اين رقابت از طريق رسانه ها مي تواند به عنوان سكوي پرتابي براي معرفي شهر شيراز و ارائه داشته هاي آن باشد.
نايب رئيس شوراي اسلامي شهر شيراز افزود: يكي از ويژگي هاي شيراز زيبايي فصل بهار و ارديبهشت ماه آن است كه در باغ ها و فضاي سبز آن جلوه مي كند، از اين رو ساخت نمادهاي گلكاري شده، گلكاري هاي عمومي بولوارها و بوستان ها و رسيدگي به زيبايي سيما و منظر عمومي شهر اهميت بسياري دارد.
طالبان گفت: تعمير، مرمت و بهسازي ورزشگاه شهيد آيت الله دستغيب و خانه كشتي شيراز، نظافت و زيباسازي سيماي شهر به ويژه در محدوده محل برگزاري اين رقابت ها، تدابير ترافيكي براي عبور و مرور و اسكان مناسب ميهمانان، از مهمترين و اساسي ترين مسائل قابل توجه در زمان برگزاري اين مسابقه هاست.
نايب رييس شوراي اسلامي شهر شيراز بيان كرد: با برگزاري مطلوب و مناسب، اتفاقات خوبي در زمينه اقبال گردشگران خارجي به اين شهر روي خواهد داد.
وي ادامه داد: تمام دستگاهها و نهادهاي شهري، استاني و حتي ملي بايد در اجراي هرچه بهتر اين برنامه تلاش كنند و بر همين اساس، با نظر شوراي شهر، دبيرخانه هماهنگي برگزاري مسابقه هاي جهاني كشتي توسط معاونت اجرايي شهرداري و باحضور نمايندگان معاونت ها، شهرداري هاي مناطق، سازمان ها و مديريت هاي مرتبط با موضوع تشكيل شده است.
مسابقات جام جهاني كشتي فرنگي قرار است از بيست و هشتم تا سي و يكم ارديبهشت 95 با حضور كشورهاي مختلف به ميزباني شيراز برگزار شود.
6122 /6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شيراز، ظرفيت ميزباني مسابقه هاي جهاني را دارد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X