20هكتارزمين براي پالايشگاه خون زرنديه جانمايي شد

محمد كردي شامگاه شنبه به همراه جمعي از مسئولان استان مركزي در جريان بازديد موقعيت هاي جانمايي شده براي احداث بزرگترين پالايشگاه پلاسماي خون خاورميانه افزود: براي آغاز عمليات اجرايي اين پروژه بزرگ استان مركزي، چهار نقطه در اين شهرستان پيشنهاد شده بود كه اراضي اطراف شهرك صنعتي مامونيه با مجموع 20 هكتار مورد تصويب قرار گرفت.
وي با بيان اينكه اين پروژه با مشاركت سرمايه گذار كره اي اجرا مي شود، اظهار كرد: زرنديه به علت شرايط اقليمي ونزديكي به پايتخت و فرودگاه امام خميني (ره) با رغبت سرمايه گذار مواجه شد.
فرماندار زرنديه گفت: طرف كره اي28 و 29 ارديبهشت ماه سال جاري در صدر هياتي يازده نفره از محل نهايي احداث اين پروژه بازديد مي كنند.
كردي عنوان كرد: سرمايه گذاري ارزي اين پروژه 225 ميليون يورو بالغ بر دو هزار ميليارد ريال است كه با اشتغال زايي پانصد نفر به صورت مستقيم و پانصد نفر به صورت غير مستقيم همراه است.
شهرستان زرنديه به مركزيت شهر مامونيه با جمعيت بيش از 57 هزار نفر به عنوان يكي از قطب صنعتي و كشاورزي استان مركزي مطرح است.
7108/3075/6012

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «20هكتارزمين براي پالايشگاه خون زرنديه جانمايي شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X