توافقات جدید آبی تهران-برلین/ جلسه ویژه مقامات آبی دو کشور

توافقات جدید آبی تهران-برلین/ جلسه ویژه مقامات آبی دو کشور اقتصاد > انرژی - مهر نوشت: در جلسه ویژه‌ای بین مسئولان آبی ایران و آلمان، برخی تفاهمات برای همکاری‌های مشترک در بخش آب و فاضلاب انجام شد.

در جلسه ویژه مدیران ارشد وزارت محیط زیست آلمان و مسئولان وزارت نیرو مفاد بخش آب و فاضلاب مرتبط با تفاهم نامه کلی تنظیم شده بین دو دولت ایران و آلمان مورد بررسی قرار گرفت و اصلاحات لازم بر روی آن اعمال شد.

همکاری و تبادل دانش و اطلاعات در زمینه قانون گذاری، استانداردهای کیفی آب، جریان های فاضلاب، توسعه ظرفیت سازی و اثرات زیست محیطی در بخش آب و پساب، همکاری و تبادل اطلاعات در زمینه های مختلف آب شامل موضوعات اقتصادی و اجتماعی و موضوع مشارکت عمومی، تبادل تجربه در زمینه حکمرانی خوب آب، تبادل دانش و تجارب در زمینه مدیریت بهم پیوسته منابع آب، ارتقاء و اجرا مدیریت منابع آب در حوضه های آبریز رودخانه بوسیله انتقال دانش مرتبط با ساختار، وظائف و ماموریت سازمان های حوضه آبریز (RBOs)، مدیریت مناقشات آبی در بخش های مختلف (مصارف خانگی، کشاورزی، محیط زیست و صنعت)، زیر ساخت ها و فن آوری های هوشمند تامین آب، مدیریت تغذیه آبخوان، ارتقاء مشارکت های عمومی و خصوصی در بخش آب دو کشور از جمله مفاد پیش بینی شده در این تفاهم نامه است.

مفاد بخش آب و فاضلاب این تفاهم نامه برای امضاء تفاهم نامه کامل توسط وزرای اقتصاد ایران و آلمان در آینده نزدیک آماده شده است.
22539

کلید واژه ها: وزارت نیرو -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توافقات جدید آبی تهران-برلین/ جلسه ویژه مقامات آبی دو کشور» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X